reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przedszkole

Zlozylam dzis wniosek, ale "samotne" matki pewnie i tak sie zglosza w takiej ilosci, ze dla Mai zabraknie miejsc...co za system
 
reklama
Niestety, ale tak to w Polsce jest... Samotne matki też mają przerąbane, więc jak dla mnie mają jakieś fory, o ile pracują, itd. Ja też raczej nie liczę na to, że się Tymek dostanie, bo u Nas w przedszkolu miejsc 14, a zgłoszeń ok.80. A i tak z tego co teściowa gadała, to dzieci się po znajomości dostają, np.dziecko piekarza czy elektryka, także tego...:baffled::baffled:
 
asinka myślę, że nam wszystkim chodziło tu tylko o te samotne matki, które w rzeczywistości wcale samotnymi nie są.... u nas niestety też najważniejsze są znajomości, mieszkam obok naszego docelowego przedszkola i widzę, że głównie odwożą tam swoje pociechy radni i właściciele dobrze prosperujących firm....

andariel to jak tam sytuacja?

nutria jaka decyzja?

a moje dziecię chyba sobie dopiero uświadomiło, że w przedszkolu zostaje się bez rodziców :szok: temat od dawna wałkowaliśmy tysiąc razy, ale chyba myliłam się myśląc, że Kubi to rozumie :zawstydzona/y: będzie jazda.......

martadelka a jak tam dziadkowie nastawieni do przedszkola, zmieniło się coś? :-p

trasia, katamisz a u Was jaka decyzja?
 
Ja wiem :-) tak tylko napisałam. Bez żadnych wyrzutów. Szczerze, to ja teraz powinnam zostać uznana jako samotna matka, bo z 2 dzieci to raczej do pracy nie pójdę, a szans na przedszkole brak. Chyba, że prywatne...
 
no macie racje, "samotne" matki a mają konkubentów babcie i cały tabun ludzi... :-(

myśmy złożyli i myślę, ze sie dostaniemy u nas "ciekawych" przypadków mało, a przedszkole na 5 sal-grup (chyba), a tak liczy sie kolejność zgłoszeń - Mati jest 4 na liscie. Tyle, ze wyboru przedszkola nie mam. Wprawdzie mogłabym go dać do innej miejscowosci ale chcemy (jak sie dostanie) dać go na 5 godzin a w innym by musiał być od razu na 9.
 
kati a po 5h babcia tak?

właśnie - ile godzin deklarowałyście? my 7.30-14.30, chociaż jeśli nie znajdę "normalnej" pracy to pewnie Kubi będzie tylko do 12.30
 
Kasia chcemy go zaprowadzać na 8 do 13 - oczywiście babcia bedzie go zaprowadzać i odbierać :-)
ja bym wolała go zostawić w domu jeszcze rok ale babcia chce mieć wolne dla siebie - i w sumie sie jej nie dziwię... ale jakbym tak do września zaciażyła to pomyślimy no i oczywiście jak się dostanie.
Myśmy nie deklarowali godzin póki co, tylko zaświadczenia z pracy brali
 
kasia - my coraz bardziej na przedszkole nastawieni. Na full etat. W tym tygodniu wszystko myślę będzie wiadomo. BO to trzeba zgrać przedszkole z pracą. zobaczymy. Trzymajcie kciuki by się wszystko dobrze ułożyło
 
reklama
Wczoraj dostałam malia z p-la prywatnego do którego złożyłam wniosek że zapraszają do 20 marca celem podpisania umowy i wpłacenia pierwszego czesnego za wrzesień juz teraz.... Nie podpisanie umowy w wyznaczonym terminie będzie równoznaczne z rezygnacją...
A rekrutacja do p-li publicznych trwa do końca marca - czyli jak Maja nie dostanie się do tego publicznego do którego bym chciała (a składam tylko do tego jednego) to nie dostanie sie nigdzie.... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale cfaniaki z tego prywatnego :wściekła/y:
 
Do góry