reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przedstawmy się:)

Hey! Mam na imię Natalia i mam 24 lata, pochodzę z Poznania :) Jestem w 10 tygodniu i 1 dniu ciązy :) Jest to moje pierwsza ciąża
 
reklama
Cześć:)
Mam na imię Monika i jestem z Poznania. To moja 3 ciąża. Pierwsza zakończyła się urodzeniem cudownej córeczki Zuzi, druga indukcją poronienia w 12tc, a teraz jestem w 7 tc :-)
 
Witam Was serdecznie. Mam na imię Daria, 28 lat, Poznań. To Moja pierwsza ciąża, termin na 15 sierpnia :)
 
To i ja :) Mam na imię Agnieszka, pochodzę z Warszawy. Mam 30 lat. 26-08 mam 31 urodzinki, a termin porodu na 25-08, więc kto wie... może się wstrzelę :)

To moja trzecia ciąża, pierwsza to samoistne poronienie w 6 tc, z drugiej mam cudownego synka Łukaszka (13 m) i mam ogromną nadzieję, że trzecia dzidzia będzie w pełni zdrowa i dopełni mojego szczęścia :)
 
Hej, mam na imię Karolina. Mam dwóch synów, 7-letniego Mateusza i 3- letniego Bartka. Mieszkam w Szkocji. To w sumie moja 5 ciąża, zaliczyłam także pozamaciczna i pusty pęcherzyk ciążowy..Teraz cierpliwie czekamy, dzidzia ma się urodzić 11 sierpnia:-)
 
Witajcie, mam na imię Zaneta, mam 26 lat i mieszkam pod Frankfurtem nad Menem. To moja pierwsza ciąża 5-6tydzien! Przewidywany termin 21 sierpień
Pozdrawiam Was serdecznie
 
reklama
Do góry