reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przedstawmy się

Studia:-) i znalazłam miłość życia:zawstydzona/y:
ale teraz nawet na święta nie pojadę i smutnoo..
serce tęskni za lubelszczyzną, kochany "dziki wschód":-D
 
reklama
u nas też:D tylko jeden szpital ma zniczulenia:-D a niby cywilizowany zachód;-) ale to akurat nie mój szpital...:(
 
Witam cieplo Wszystkie przyszle Mamy!;-)
Jestem sobie Majka w 35 tyg.c. i czekam na moja pierwsza najukochansza dzidzie pod sloncem! Mam termin na 19 maja :) ...choc wedlug ostatnich pomiarow na USG wyszlo 29.04. :szok: aaaaaaa... i juz sama nic nie wiem, co i jak i kiedy ehhh... Juz jakis czas temu odkrylam baby boom forum i majowki 2011, i sobie poczytuję - smiejąc i ciesząc sie razem z wami, a i wzruszając bardzo czesto tez owszem.. W koncu sie zarejestrowalam chyba 1 raz na jakimkolwiek tego typu forum .. Pozdrawiam serdecznie i sprobuje cos z tym moim kontem stworzyc, musze odkryc m.in jak ten zajebi... paseczek na dole zrobic - suwaczek tak? hmmm :)))

imię: Maja
wiek: jeszcze 27
data porodu: wg OM 20-23.05, wg USG 19-20.05
związek: ponad 7 letni, małżeński od 02.2011
dzieci: 1 w drodze :)
miasto: na Górnym Sląsku
 
Ostatnia edycja:
bylam bylam tam wczesniej, ale mimo Twoich rad ViKamciu jakos sie nie udawalo...
doszlam do tego jakas inna droga ..hmm nie wiem jaka, ale chyba sie udalo przed chwila huuuuraaaaaaa mam piekny suwczaek taki malutki, ale jest! ;-)
dziekuje raz jeszcze!:-)
 
Ok, trochę popisałam, ale trzeba by się w końcu przedstawić :-)

Ania, prawie 23 lata i 1 maja urodziłam Mikołajka :happy2: 3700 g i 57 cm
Mieszkamy na pograniczu Śląska i Zagłębia
 
reklama
Do góry