reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przedstawmy się

reklama
A ja tu trafiłam bardziej przypadkiem :)
Imie: Sandra

wiek: lada chwila 24

związek: Panna
termin porodu: według OM 4.07.11
Ilosc dzieci : łącznie mam 2:) parkę bliźniaków dwujajowych:D
zawod: Informatyk
skad jestem: Warszawa, Grochów
co lubie robic: czytać książki, spacerować, jeździć samochodem:D i wiele innych rzeczy
 
ja również chciałam się przywitać, moja dzidzia urodziła się 7go i ma na imię Maja
jestem w niej każdego dnia coraz bardziej zakochana, jest po prostu cudownym dzieciaczkiem :)
 
Cześć Wam:)
Nazywam sie Jadwiga i 27.05 urodziłam przez cc (niestety) 3,5kg oraz 56cm szczęścia:)
Mieszkam w Warszawie za którą szczerze nie przepadam ale cóż... miałam tu lepszy start.
Chciałabym być dobrą mamą choć spełniam się też w swoim zawodzie i muszę się pochwalić że od porodu udało mi się zrobić zlecenie, nie było to dla mnie łatwe. W tym czasie tatuś sprawdzał się raz lepiej, raz gorzej.
Jestem posiadaczem dwóch duuużych futrzaków rasy psiej o bardzo różnych charakterach, System jest wyluzowanym gościem a Eliasz, na którego wołamy Elo, lekko znerwicowaną histeryczką;)
Myślę że raczej jestem optymistką choć zdarza mi się mieć czarne myśli.
Mam nadzieję że moja obecności będzie dla Was miłym doświadczeniem a i ja potrzebuje nie raz wsparcia i porady:)
 
Imie: Magdalena
wiek:23
związek: mężatka od prawie roku
termin porodu: 23.05.11
Ilosc dzieci : 1Kochany Synek Michaś
zawod: studentka
skad jestem: Żyrardów
co lubie robic: spędzać czas z synkiem, czytać książki, spacery, podróże
 
Witam

Imie:Anna
wiek:niedlugo 29 :szok:
zwiazek:Szczesliwa mezatka od ponad 9 lat
termin porodu:13 czerwca /cora urodzila sie przez cc 24.05.2011
ilosc dzieci: dwie kiezniczki :)
zawod : housewife:-D poki co narazie
skad jestem: olsztynskie,obecnie od ponad 6 lat Irlandia
co lubie robic: miedzy innymi fotografia,podroze,dobra ksiazka , :)
 
reklama
Do góry