reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy się [emoji3]

Kasia, 24 lata. Jestem z województwa małopolskiego. Mam córeczkę ( w grudniu skończy 2 lata). Pracuję w szkole, jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej.
 
reklama
@Natuś_ka jak opieka porodowa i poporodowa w Hiszpanii?
A chyba całkiem nieźle, nie mam porównania za bardzo z polską, ogólnie na wizyty nie czeka sie długo, w poczekalni u mnie w miasteczku pustki wiec tez nigdy nie czekalam, położne przemile, ogólnie przywiazują dużą uwagę do zdrowia matki i dziecka i samopoczucia również. Kiedy juz przy porodzie widzieli jak mnie boli, co chwilke proponowali pomoc, uspokajali, widać było ze starają sie być bliskim pacjentowi. Dziecko miałam cały czas przy sobie, czy to w dzień czy w nocy, sprawdzali czy nie ma mu zimno, czy ciepło, czy nic sie nie dzieje, każde najmniejsze ustępstwo sprawdzali. Zabrali mi go tylko raz na EKG serduszka bo za bardzo zwalniało we śnie. Ja byłam bardzo zadowolona, mimo młodego wieku i niewiedzy jaką niesie ze sobą poród i macierzynstwo czułam ze mam ze strony lekarzy wsparcie i pomoc.
 
Cześć! Jestem Magda, mieszkam w Małopolsce. Mam dwoje dzieci- córkę 7 letnią i syna 3 letniego.
Ciąża 3, planowana od jakiegoś czasu.
Rządzę sobie przedszkolem i w nim pracuję jako nauczyciel :)
 
Mam na imię Justyna, 33 lata i jestem z Płocka. W 2016 straciłam ciążę w 11 tyg, w 2017 puste jajo. Nie mam jeszcze dzieci. Mam nadzieję że tym razem się uda. Mam niedoczynnosc tarczycy i niestety mój organizm prawdopodobnie odrzuca płód. Dlatego teraz biorę clexane i acard.
 
reklama
Do góry