reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeczytałam / obejrzałam POLECAM

a ja obejrzałam ostatnio "Nieuchwytny", "Zły dotyk",-dosc dobre filmy....itd...nie mam pamieci do tytułów..a prawie codziennie z jeden filmik sobie zarzucamy;-)aaa ...reportaz -który bardzo mnie zaciekawił - polecam- "alfabet mafii"- o mafii pruszkowskiej i wołominskiej
 
reklama
Ja ostatnio to tylko utknęłam na serialu "skazany na śmierc" a to za sprawą mego męża. Obejrzałam już całą serioę 3 i z 4 serii 5 odcinków. Czekam na dalsze bo mnie wciągnęły...Ale dzisiaj może obejrzę " Mamma mia" Poza tym zaczęła się jesień to ja dzisiaj zaczynam odwiedzać biblioteki i jak co roku bede czytac wieczorami tony książek. W jednej bibliotece jestem zapisana od 22 lat i znam tam wszystkie książki na pamięć już. No ale liczę że mają jakieś nowości już bo nie byłam tam rok:tak:
 
A ja ostatnio kolejne 5 stron "samotnosc w sieci " przeczytalam...:-DZostalo mi jeszcze jakies 150 stron chyba:szok::-) Do nowego roku powinnam dac rade ;-)
 
Aniu ja tez w preason break jestem wciagnieta...za sprawa sasiadki-fanka.. i mnie zaraziła...tez mam za soba wszystkie czesci...odcinki na biezaco..:-)no oprocz 2 ostatnich...zekaja na czas kiedy maz pojdzie do pracy(bo mus ie to nie podoba..i zarzucamy cos dla ob obojga;-)
 
a ja czekam na gotowe na wszystko od czwartku, mam nadzieje ze nie pokryje sie z dr housem...no i zawsze kolejne sezony to juz troche mniej fascynuja ale mam nadzieje ze bedzie warto poogladac
 
reklama
Uwaga ,uwaga-oprzeczytalam kolejne 30 stron :-D:-D:-D:-D:-D:-Dno musze Wam powiedziec ze ksiazka od 150 str.zaczela mnie ciekawic:szok::-Dmysle ze do konca tyg.dam jej rade ;-)
 
Do góry