reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeczytałam / obejrzałam POLECAM

reklama
ja ksiazke czytalam jak tylko się ukazała - czyli byłam młodsza pewnie jakies 7 lat i byłam w niej zakochana - film to aż się boję oglądać po tym ile złego o nim słyszałam....
 
Sylwia i jak wrażenia, da to się oglądać? bo słyszałam że tam strasznie dużo śpiewają, prawda to czy nie?

ja ostatnio byłam w kinie na "moja dziewczyna wychodzi za mąż" film mi się podobał jak ktoś lubi komedie romantyczne to polecam:-)
 
Irmaa ja takie lubie... :-)

Syla wlasnie opowiadaj co to za film dokladniej...Mi sie wydaje ze mi by sie nie podobal :baffled:

Co do samotnosci w sieci to jakos narazie mnie nie wciaga....ksiazka lezy...a ja lubie takie co to mi sie czytanie w rekach pali :-D
 
wzielam sie za czytanie tej ksiazki wczoraj ale powiem Wam ze nie moge sie doczekac kiedy sie skonczy i odloze ja w kat do tych juz przeczytanych...Wogole mnie ta ksiazka nie kreci...jakos tak glupio napisana...i wogole mnie nie wciaga ...No ale przeczytam jak juz 3 dychy na nia wydalam :-D
 
reklama
A my wczoraj z mężem włączyliśmy sobie komedię Virgin Territory. I w sumie wydawała nam się głupkowata ale mimo to się uśmialiśmy. Wszystko się dzieje niby w dawnych czasach i dotyczy tematu dziewictwa. Trochę gołych piersi jest:-p:-Da poza tym jest to komedia romantyczna
 
Do góry