reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

Gdyby przyczyną była temperatura i odkrywanie, to chyba sprawę rozwiązałby śpiworek do spania, ale to chyba coś innego.:baffled:
 
reklama
dziewczynki.....wszystko ładnie pieknie, badania w kale zrobione były rowniez-czysto, w pokoju pali sie małe swiatełko bo obok w łozeczku spi dwu miesieczny braciszek, na telewizor mały jeszcze nie patrzy jest za malutki nic go nie interesuje:)...dodam jeszcze ze w domu panuje u nas spokojna atmosfera i jest całkiem milutko......naprawde nie sadze ze to na tle psychicznym...poprostu nie mam pojecia
 
U nas sytuacja wygląda podobnie. Mały tez się odkrywa, śpi w samym body z krótkim rękawem, wstawałam i przykrywałam, ale wtedy się wybudzał więc przykrywam go raz i jak sie odkryje to widocznie tak mu lepiej. Budził sie kilka razy w nocy jadł i nie chciał spać, czasem nawet huśtaliśmy go w wózku dwa razy po dwie godziny, no i to było bez sensu, od poniedziałku próbujemy go nauczyć spaś w nocy bez hustania. Wieczorem go usypiam w wózku i wkładam to łóżeczka, budzi się w nocy, bierzemy go do łóżka, zje a potem wierci się między nami popłakuje, aż w końcu się przytula i zasypia, trwało to nawet godzinę, ale ostatniej nocy zjadł przytulił sie i spał do 6 rano, nie wiem czy go nauczymy, ale są jakieś postępy, chętnie też skorzystam z innych pomysłów. Jagodka musi ci być ciężko, jeszcze jedno maleństwo, które też pewnie różnie śpi.
 
Ostatnia edycja:
U mnie był podobny problem... wstawałam po kilka razy i tak jak piszesz najpierw brzuszek, później ząbki, niespokojny sen itp. itd. a teraz mi się wydaje że tak żeśmy go przyzwyczaili!!! Też jak się budził to był od razu ryk! Teraz już mówi więc woła np."Mamo popraw podusię", "Mamo przykryj nóżki" ale wcześniej też nie wiedzieliśmy od czego to. Radzę nie zrywać się od razu jak zacznie płakać, nam udawało się na początku uspokoić go bez wstawania mówiliśmy "ćśśśśśśś" a później coraz częściej przeczekiwaliśmy ten ryk, oczywiście nie przez 10 czy 20 min!!!! To trwało minutę może dwie i syn znowu zasypiał. Aha zapomniałam dodać że nigdy nie dawaliśmy w nocy nic do popicia typu woda czy sok. Głaskałam go tylko, nawet nie wyciągałam z łóżeczka i mówiłam "czułe słówka" :-) Spróbuj powoli, nic na siłę. U nas się udało!
 
Witam wszystkie mamuski.Mam problem z moja 10 mies.coreczka.
Otoz od jakichs 2 miesiecy budzi sie w srodku nocy i dopiero po godzinie idzie spac.Kladziemy ja o 21 a budzi sie gdzies tak o 3 w nocy.Troche poplacze,pomarudzi(oczywiscie ja musze siedziec obok:-()i po godzinie usypia.Napewno nie jest glodna bo dawalam jej mleko ale nie usypiala.
Jest to meczace bo zazwyczaj robi tak jak ide do pracy na 1 zmiane.Teraz wyszly jej 2 zabki ale wydaje mi sie ze to tez nie jest powodem tego budzenia sie.
Czy ktoras z Was miala podobny problem ze swoimi pociechami?I co bylo tego powodem.
Dziekuje!
 
Witam wszystkie mamuski.Mam problem z moja 10 mies.coreczka.
Otoz od jakichs 2 miesiecy budzi sie w srodku nocy i dopiero po godzinie idzie spac.Kladziemy ja o 21 a budzi sie gdzies tak o 3 w nocy.Troche poplacze,pomarudzi(oczywiscie ja musze siedziec obok:-()i po godzinie usypia.Napewno nie jest glodna bo dawalam jej mleko ale nie usypiala.
Jest to meczace bo zazwyczaj robi tak jak ide do pracy na 1 zmiane.Teraz wyszly jej 2 zabki ale wydaje mi sie ze to tez nie jest powodem tego budzenia sie.
Czy ktoras z Was miala podobny problem ze swoimi pociechami?I co bylo tego powodem.
Dziekuje!

Ci sie budzi tylko raz a ja mam jazdę ze 4-5razy w nocy.a dajesz jej smoka???bo u mnie to jest przyczyną:wściekła/y:głupia byłam że go dałam.zasypia o 21 śpi do 24 i pobudka.a potem to potrafi co godzinę:szok:ale teraz też idą jej zębale:-Dto wybaczam jej to
 
reklama
Do góry