reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

Framama popatrz na mnie i szukaj przeciwienstwa to jest wtedy dobra niania:-)

A tak na powaznie cierpliwa, Frania powinna ja lubic i akceptować, bez nałogów, nie wulgarna i wszystkie cechy normalnych i przywitych ludzi powinna miec a do tego 2 razy wiecej energii niz przecietny człowiek
 
reklama
umi , maria no niby moja spełnia te wszystkie kryteria , a jednak mi coś nie teges. nie wiem w czym jest fenomem niań ale one cały czas wychodziłyby z dziećmi na dwór tzn na spacer. :confused:
 
bo wiecie ledwo przyjdzie zakręci się na jednej nodze i słyszę no idziemy na podwórko. ale chwilę ona mz zjeść o 10 i dopiero 40 min po jedzeniu można iśc, zeby się w brzuszku ułożyło. niania łazi i łazi po dworzu ze 2 godz jak ja w końcxu mówię już starczy tego spaceru ona na to ale Frani spi, ok. ja się chodzi to wiadomo ,że spi ,przeciez o tym mówiłam. :confused: ale potem w nocy nie chce spać trzeba ja wybudzić. teraz zje o 14 i niania przed 15 powie to może pójdziemy na spacer. no kurna tak z dzieckiem czas spędzać?:confused:
 
Framama Daj jej rozpiske jak chcesz zeby wygladal dzien Frani niech to zaakceptuje jak jej sie nie podoba to niech spada mozna z dzieckiem wychodzic ok ale bawic sie tez trzeba jak dla mnie ona sama nie wie jak ma sie dzieckiem zjac
 
bo wiecie ledwo przyjdzie zakręci się na jednej nodze i słyszę no idziemy na podwórko. ale chwilę ona mz zjeść o 10 i dopiero 40 min po jedzeniu można iśc, zeby się w brzuszku ułożyło. niania łazi i łazi po dworzu ze 2 godz jak ja w końcxu mówię już starczy tego spaceru ona na to ale Frani spi, ok. ja się chodzi to wiadomo ,że spi ,przeciez o tym mówiłam. :confused: ale potem w nocy nie chce spać trzeba ja wybudzić. teraz zje o 14 i niania przed 15 powie to może pójdziemy na spacer. no kurna tak z dzieckiem czas spędzać?:confused:
laska po prostu się nie nadaje chyba skoro by sobie ułatwić nie bawić się z małą zabiera na spacery.powiedz jej że jeżeli nie będzie robiła tak jak ty sobie życzysz to jej podziękujesz.nie jedna ma chrapkę na to miejsce.a może będzie lepsza
 
dziewczyny maja rację... ewidentnie nie wie co ma robić z dzieckiem to sobie spaceruje bo mała śpi i nie trzeba się nią zajmowac no i ciebie nie ma i nie patrzysz jej na ręce :) tak jak mówi umi- zrob plan dnia i czy chce czy nie ma się stosować a jak nie to niech idzie sobie! Nie damy Frani dla bylejakiej niani!! :)
 
dziewczyny maja rację... ewidentnie nie wie co ma robić z dzieckiem to sobie spaceruje bo mała śpi i nie trzeba się nią zajmowac no i ciebie nie ma i nie patrzysz jej na ręce :) tak jak mówi umi- zrob plan dnia i czy chce czy nie ma się stosować a jak nie to niech idzie sobie! Nie damy Frani dla bylejakiej niani!! :)
oł noł noł noł!!!
 
macie dziewczyny rację zrobie harmonogram jak należy postepować kiedy jak karmić , kiedy ma się bawić a kiedy poprostu ma spać. jednak czy jak wrócę do pracy to będzie ona przestrzegać tej rozpiski?

wiecie wydawała mi się dobrą nianią pracowała w żłobku , przedszkolu doswiadczona wychował 2 dzieci do 4 lat od 5 mcy, więc myślę najlepsza dla mojej Frani . a moze ja się czepiam? :confused: sama nie wiem!
 
macie dziewczyny rację zrobie harmonogram jak należy postepować kiedy jak karmić , kiedy ma się bawić a kiedy poprostu ma spać. jednak czy jak wrócę do pracy to będzie ona przestrzegać tej rozpiski?

wiecie wydawała mi się dobrą nianią pracowała w żłobku , przedszkolu doswiadczona wychował 2 dzieci do 4 lat od 5 mcy, więc myślę najlepsza dla mojej Frani . a moze ja się czepiam? :confused: sama nie wiem!
jak nie bedzie przestrzegać tego to prędzej czy później to sie wyda.mala nie bedzie ci chciala spac wtedy kiedy bedzie musiala bo bedzie wyspana.ale coś ci powiem.ja kiedyś się starałam o wyjazd za granicę jako niania.z dziecmi miałam g.....do czynienia.tyle że siostry.przez chwilę nawymyślałam bajek wysyłałam foty jakie miałam z dziećmi.że to takie zabawy czy inne no ci mowie bajki bo mi zależało na wyjezdzie.wiec nie sugeruj sie tym kto co ci mówi czy pisze w cv.żłobek to zbiorówka.ona ma robić tak jak ty jej powiesz.o 13 obiad i ma dac o tej 13 obiad.o 10drzemka i ma uspać mała jak to już jej sprawa ale ty podajesz jej co i jak i ma tak robić
 
reklama
ło matko, Maria nie strasz :szok: zanim pójdę do pracy muszę się jej porządnie przyjrzeć. maria lecę na górę troszkę posprzątać .
wlezę wieczorkiem na bb. aaaa odp na maila.
 
Do góry