reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

mnie mała też wkurza..tak czasami że normalnie się opanować nie mogę.chodzi za mną i jęczy jęczy i jęczy.u mnie jej jak płacze to ja ją przytule pogłaskam ale jak jęczy to masakra.mąż mnie straszy że mnie nagra i mi ją zabierze:no:jego niedoczekanie.to samo o nim mogę powiedzieć tyle że ja tak mam bo z nią non stop a ten 10min. jak jęczy to już się jeży
 
reklama
maria mój jak wrzeszczy bo chce zwrócić na siebie uwagę to jestem spokojna mimo ze sorry za wyrazenie szlag mnie trafia nie raz ale tłumacze sobie ze teraz jak go postawie w kacie to nie pokapuje a jak bedzie wiekszy to mu szkole przetrwania urzadze chco nie raz mnie wyprowadził z równowagi bo uderzył mnie w twarz samochodem powiedziałam nie wlno i chciałm go ubrac a ten sie odwórcił tyłem i chciał sie wyrwac i oberwałam z główki w nos tak mniewkurzył ze dałam go do łózeczka i nie wyjełam chyba przez 10 min mimo ze wyła jak nie wiem. Osz wtedy to myslałam ze wyjde z siebie i stane obok, ale jakos nie wrzeszcze i nie nadaje. Ja to bede złą matka eh... a co do smoczka to kurcze musze jakos przeżyć tydzień
 
Do dzieci to trzeba miec anielską cierpliwość.... Ja walczyłam ze smokiem Sebusia dośc długo... dopiero niedawno (jakies 4 miesiące temu) udało mi sie raz na zawsze pozbyc tego smoka... dlatego tez powiedziałam ze Kuba bedzie miał smoka gora do roku czasu o ile bedzie chciał.... Dla mojego Sebusia najwieksza kara to wsadzenie do łóżeczka probuje sam wyjść ale mu nie pozwalam a jak jeszcze usłyszy odemnie ze jest nie grzeczny to popłacze kilka minut wyjdzie z łóżka przyjdzie do mnie i przeprasza. Ostatnio jest bardzo nieznośny... wykorzystuje to ze zajmuje sie Kuba i robi wszystko to co mu nie wolno... a jak go na czymś przyłapie na gorącym uczynku to szybko mowi "Kocham Cie mamo" spryciarz hahaha
 
patrycja a jak go oducztłas? Ja miałam plan zrobic cos w stylu " zostaw smoczek bo dzieci beda sie smiały zamiast tego mozesz dostac to..." albo zastosowac nagrode ze iles tam naklejek za smoka. Dobry ten twój Sebuś spryciarz mały:-p
 
Ja próbowałam mu dawać coś w zamian za smoka mowiłam mu ze Nikolka ( jego 1 miłość :p) jest bez smoka a jest młodsza ze jest juz duzy i duze dzieci nie maja smoków... ale wieczorem był taki cyrk ze uszy puchły... tego ostatniego smoka przegryzł i powiedziałam mu ze smok jest be i ze trzeba wyrzycić. Sam go wyrzucił i od tamtej pory mam spokój nawet za nim nie płakał...
 
Ha kurde szkoda ze kacper nie jest starszy to bym mu tak samo wytłumaczyła... tatus zepsuł smoka a w sklepie juz nie ma... komuna ot co:-p
 
Ha kurde szkoda ze kacper nie jest starszy to bym mu tak samo wytłumaczyła... tatus zepsuł smoka a w sklepie juz nie ma... komuna ot co:-p

hehehe dobre! a moja koleżanka nie dała rady małej oduczyc az w końcu nacięła smoczek i mała nie dała rady ssac, nie pasowało jej itd i mam wytłumaczyła,że się popsuł i nie ma innego i mała smoka wyrzuciła do kosza w końcu bo naciętego ssac sie nie dało...
 
reklama
dziewczyny!

jestem załamana :no: jakie są cechy dobrej niani:confused:

ojej... co się stało???

mi się wydaje,ze widać od progu... jak ręce umyje, jak do dziecka się zrwaca czy przywita się z dzieckiem tez czy nie, no i ogolnie podejscie do maleństwa, czy widac,ze lubi dzieci no i żeby nie paliła:cool:, wiesz, mi się wydaje,że to tak bardziej czuć...no po oczach widać :))) hehehe
aaaa no i czy się dużo wypytuje, co je ile je, iedy na spacery ile śpi - no czy ma zainteresowanie dzieckiem czy jej wszystko jedno
 
Do góry