reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

Może trzeba to po prostu przeczekać? Wiem, że to żadna rada, ale czasami dziecko samo się przestawia na spanie przez całą noc, aż do rana.
 
reklama
A w ogóle istnieje złoty środek który działa na wszystkie dzieci? Jestem bardzo ciekawa co to takiego, chociaż sama nie potrzebuję, bo działamy w podobnym rytmie z moją córeczką.
 
witam moj synek ma 5 mies i 2 dni ... i od ok 3 mies płacze przerażliwie przez sen ...ale to strasznie ... nie idzie go obudzic . dopiero po ok 2 min na raczkach sie budzi caly zaplakany :( nie wiem co mam robic ... :-( jestem bezradna ... tak sie o niego martwie ... co to może być ? :-(
 
skoro to trwa tak długo to dlaczego do tej pory nie porozmawiałaś o tym z lekarzem? moze to jakiś problem neurologiczny, moze dziecko jest zestresowane...czegos sie wystraszylo...ja bym dwoch miesiecy nie czekala jesli pojawia sie to regularnie
 
Mozliwe, że skok wzrostu spowodował zaburzenia snu. U mojego synka zaczęło się w piatym tygodniu i trwa już ponad miesiąc. U nas cała rodzina chodzi jak zombie, łącznie z maleństwem. czekam do następnego skoku wzrostu, w ciagu tygodnia lub dwóch. wtedy możliwe, ze zaburzenia ustąpią. Tak się często zdarza, że trzymiesięczne dziecko z dnia na dzień zaczyna funkcjonować inaczej.
 
joasia89 spokojnie, moj tez sie tak czesto zachowuje. jesli lekarze ci mowia ze to przejdzie pewnie tak bedzie. moze masz po prostu wrazliwe dziecko, ktore przezywa sytuacje z dna podczas snu... nie ustrzeżesz go przed zlymi snami. Wyrosnie z tego... po prostu puki co badz przy nim kiedy placze i nie denerwuj sie bo on to wyczuwa... zachowaj spokój, utul go i zaczekaj az mu przejdzie.
 
moj czasem tez obudzi sie lub nawet sie nie budzi tylko z zamknietymi oczami krzyczy jak by go ktos ,,,, ehh nie wiadomo co,,
albo sen jakis, albo cos go zabolalo, na szczescie rzadko to sie dzieje,, ale ost jak zle za malo i nie doje tak krzyczy nagle jak czas jedzenia on zasypia a po chwili do 30-60min bydzi sie z takim krzykiem i chodzi o amku,,,zycze spokojuu
 
Ja radziłabym pójsć do psychologa. Córeczka kolezanki miała taki problem. Chodziła po róznych specjalistach i u kazdego slyszala to samo, co ty. Dopiero psycholog uswiadomila jej kilka rzeczy. Nie chce pisac jakich, bo byc moze u Ciebie jest inny powod, ale generalnie chodzi o kwestie podejscia do malucha. Może być tez ząbkowanie. Mój synek teraz ząbkuje i tez poplakuje przez sen glownie. Pozdrawiam i zycze powodzenia :)
 
reklama
Witam .
Mój 10 mc synek budzi się około 3 w nocy na picie .Gdy podam wodę zaraz zasypia ,wcześniej wybudzał się bo przebijały mu się ząbki.
 
Do góry