reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Kasiu...trzeba mieć nadzieję że będzie dobrze... nadzieja zawsze umiera ostatnia...
Moniu...ściskam i przesyłam pozdrowienia dla Was...
 
informacja a propos zjazdu czarownic, otoz moi mezczyzni w piatek popoludniu wyjezdzaja na wies a ja zostaje poniewaz pracuje w weekend co jednak nie przeszkadza w zrobieniu spotkanka w piatek czy w sobote wieczorem do poznych godzin nocnych hehehe, Haniu, Moniu macie ochote mnie odwiedzic ?;-)
 
Karolciu w sobotę nie dam rady... Mam umówione spotkanie rocznikowe i chcę na chwilkę wyskoczyć. A co do piątku, to nie wiem... Echhhhh - Chyba tym razem muszę spasować. :(

A jak pracujesz w weekend?? Muszę się wybrać po zakup nowej bielizny... ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, mam nadzieję, że nie zrobicie mi krzywdy, za to że znowu piszę na wątku Majeczki, ale wierzę, że skoro Maja potrafiła zmobilizować tyle wspaniałych osób to w prosty sposób możecie również pomóc tej dziewczynie.
Umieściłam wątek w "pogaduszkach" - jednak zagląda tam mało osób a sprawa jest poważna:



cytuję:
"Żona mojego znajomego z „netu” (z Torunia) jest po amputacji nogi. Dziewczyna ma 28 lat i niedawno urodziła córeczkę. Wzięła udział w pewnym konkursie, w którym można wygrać 15.000 zł. Wystarczy opisać marzenie i zdobyć największą ilość głosów. Jedynym minusem jest to, że głosować mogą tylko zalogowani ludzie, ale ten drobny szkopuł można chyba przeboleć – logowanie potrwa ze 3 minuty Chyba nie muszę pisać, jakie dziewczyna ma marzenie? Pomóżmy jej wygrać te 15 tys. To nie jest żaden przekręt. Dodam tylko, że teraz prowadzi projektantka, która chce otworzyć własny biznes ;(
Zapraszam do odwiedzenia tej stronki: Przyjemna lekkość życia! - lekko.o2.pl i oddania głosu."


Jeżeli możecie to roześlijcie wici wśród znajomych, pomóżmy zrealizować marzenie o protezie!

Zakończenie konkursu: 23.06.2008r. o godzinie 23:59:59
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, mam nadzieję, że nie zrobicie mi krzywdy, za to że znowu piszę na wątku Majeczki, ale wierzę, że skoro Maja potrafiła zmobilizować tyle wspaniałych osób to w prosty sposób możecie również pomóc tej dziewczynie.
Umieściłam wątek w "pogaduszkach" - jednak zagląda tam mało osób a sprawa jest poważna:



cytuję:
"Żona mojego znajomego z „netu” (z Torunia) jest po amputacji nogi. Dziewczyna ma 28 lat i niedawno urodziła córeczkę. Wzięła udział w pewnym konkursie, w którym można wygrać 15.000 zł. Wystarczy opisać marzenie i zdobyć największą ilość głosów. Jedynym minusem jest to, że głosować mogą tylko zalogowani ludzie, ale ten drobny szkopuł można chyba przeboleć – logowanie potrwa ze 3 minuty Chyba nie muszę pisać, jakie dziewczyna ma marzenie? Pomóżmy jej wygrać te 15 tys. To nie jest żaden przekręt. Dodam tylko, że teraz prowadzi projektantka, która chce otworzyć własny biznes ;(
Zapraszam do odwiedzenia tej stronki: Przyjemna lekkość życia! - lekko.o2.pl i oddania głosu."


Jeżeli możecie to roześlijcie wici wśród znajomych, pomóżmy zrealizować marzenie o protezie!

Ja również oddałam, a zarejestrowanie zajeło mi 1 minutkę :tak:
 
Witam!

Oddałam głos na Truskawkę...

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!

Maju, Oliwko - na zawsze w moim sercu
[*]
[*]
[*]


li-6403.png
 
reklama
i ja oddałam głos !!!! ŻYCZĘ POWODZENIA !!!!!

Moniko a co u Ciebie ! ???
Pozdrawiam dziewczyny !!!!!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry