reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mońcik Twoja Córeczka urodziła się dla nieba. Umiera tylko ten, kto zostanie zapomniany. Majeczka będzie żyła wiecznie....................
 
chylę głowę przed rodzicami Maji łzy same płyną z oczu że taki maluszek nie poznał tylu rzeczy DLACZEGO podziwiam wiarę mamy nic wiecej nie dodam...........................
Majeczka poznała najcenniejszą rzecz na świecie - MIŁOŚĆ bezinteresowną, bezgraniczną, wielką miłość, jaką obdarzyli ją rodzice
 
Przykro mi bardzo:-:)-:)-(,nie jestem wstanie nawet wyobrazic sobie co czujecie,ale tak jak wiele ludzi na tym forum myslami jestem z wami
 
Brak mi słow.Jezuniu tak mi przykro..trzymajcie się kochani....
Nie wiem co napisać...
 
Jestem teraz w stanie cos napisac,wyplakalam,przestala mnie glowa bolec.Twoj post Moncik mnie uspokoil,choc lzy mam nadal w oczach.Spokojna jestem o Ciebie,wiem ze sie nie zatracisz,nie spadniesz w ciemnosc jakas.
Caly dzien zadawalm sobie pytanie czemu..czemu?
Znalazlam jedyna rozsadna odpowiedz w tym potoku mysli...........zeby nie bolalo juz jej,zeby mogla poczuc sie swobodna.
Kocham WAS i mam w kolko przed oczami.
 
Monisiu jesteś WIELKA!!!!
Zamiast to my pocieszać Ciebie to ty pocieszyłaś nas..... Nie potrafię ubrać w słowa to jaką dałaś nam wiarę i lekcję pokory. DZIĘKUJEMY CI ZA TO!!! Wierzę w to, że Majeczka jest teraz szczęśliwa i czuwa nad wami.
Pamiętaj ten wątek zawsze będzie"żył" i ciągle będziemy czekać tu na ciebie i na twoje słowa. Trzymajcie się ...... jesteśmy z wami........
 
w pracy bylo koszmarnie, nie moglam normalnie funkcjonowac, zamiast obslugiwac klientow, beczalam na zapleczu... nie potrafie sie uspokoic, teraz siedze i nic juz nie widze, nie slysze i oddychac nie moge, taka rozpacz mnie ogarnela..... Monia jesli tylko bede mogla jakos pomoc - pisz, dzwon!!! Maja juz nei cierpli, bawi sie teraz szczesliwa ze swoja siostra Oliwka i usmiechaja si eobie do Was z nieba..... Monia, Marcin jestescie najsilniejszymi ludzmi jakich znam, trzeba sie od Was uczyc!!! Monia pamietam bardzo dobrze co mi powiedzialas w Vipie - ze uslyszalas na mszy ze bedziesz jeszcze miala zdrowe dzieci!!! Pamietasz??? teraz mysl o tym.... jestem pod ogromnym wrazeniem Twojej wiary!!! chcialabym tyle napisac, chcialabym zebys wiedziala jak nie tylko ja ale i cala moja rodzina laczy sie w bolu razem z Wami.... pamietaj ze dzieki mai zyskalas tylu przyjaciol!!!!! zawsze mozecie na nas liczyc!!! mam nadzieje ze jak znajdziesz chwilke (sile) to przeczytasz to wszystko co tutaj (w watku) zostalo napisane..... JESTESMY Z WAMI!!!!
 
reklama
Moniczko dziekuje za Twoj wpis...bardzo sie o Ciebie balam...jeszcze raz udowadniasz nam jaka jestes silna kobieta...jestes wielka...pokochalam Twoja Majeczke jak wlasne dziecko i dzisiaj serce rwie sie na strzepy...

nigdy nie zapomne naszego sloneczka o sarnich oczkach...(*)(*)(*) dla Majulki...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry