reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Maja jest po prostu absolutnie niesamowita!!

Wiecie co, zawsze bałam się pisać tu bardzo optymistycznie bo wiadomo, różnie może w życiu być.... ale od wczoraj kiedy zobaczyłam zdjęcia Mai - po prostu WIEM (nie "myślę", nie "wierzę", nie "jestem przekonana" ale po prostu WIEM), że będzie wszystko dobrze. Nie wiem kto mi dał tę pewność - ale jest ona granitowa. Maja nie wygląda na chore zmęczone dziecko. Ona po prostu zbiera jeszcze siły.
 
reklama
Majeczko - w dniu pierwszych urodzinek życzę Ci, byś na 2 urodzinki miała wspaniałą imprezkę w domu - z koleżankami i kolegami, balonami, tortem i całym mnóstwem atrakcji. A do tego czasu byś była zdrowa jak rybka. Tymczasem życzę Ci zejścia z respiratora już na zawsze i żebyś z każdym samodzielnym oddechem stawała się silniejsza. Wszystkieg najlepszego kruszynko!!!

untitled.jpg
 
Jak tu słodko , kolorowo i przyjemnie się zrobiło,a Maja chyba wie o tym podświadomie i od razu tlen na 45 został obniżony może po dzisiejszych życzeniach jutro znów będzie podjęta próba ekstubacji:
I tego ci kochana życzę siły w oddychaniu bez rurki oby to był ostatni w twoim życiu respirator pomagający w oddychaniu.Teraz już tylko sama sama sama ....

(mieliśmy przyjechać do Gliwic na jej pierwsze urodziny może na 2 się spotkamy)
19950603300114.png


200103251972.png


200601212156.png


6e0ffdb7e7034488.gif


http://dorisw.fotosik.pl/
Zycie moje i Weroniki - bloog.pl
 
:-);-):tak::-D:tak:;-):-):-);-):tak::-D:tak:;-):-);-):tak::-D:tak:;-):-)

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!

Ja też czuję, że Maja już będzie miała tylko z górki! Zdjęcia mówią same za siebie!!!

100 lat Majuniu!!!

li-6403.png
 
Majeczko kochana!

W dniu Twoich pierwszych urodzinek życzymy Ci
:tak: zdrówka :tak:
:tak: zdrówka :tak: i :tak:zdrówka :tak:!!!
oraz dużo radości i uśmiechu każdego dnia!!!

 
No ja też jestem tego zdania że Maja już teraz to sie zabierze pożądnie za oddychanie...już miała próbę..a że znowu ją na respirator wsadzili to chyba się wystraszyła i taka grzeczna teraz jest żeby jej szybko wyciągneli...hehe :)
Mała kochana mądra Majeczka :)
Ściskamy Cę skarbie...Boże spraw żeby ten dzień był przełomowy...i Maja oddychała już sama...i zdrowiała z minuty na minutę...plissssss

STO LAT MAJECZKO !!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry