reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
cudownie, ze chociaż jedna pozytywna odpowiedź.....mam nadzieję, że teraz ruszy lawinowo :-)
 
reklama
Witam Moniś :)

tu Adaśko :)

(Adam Kołodziński)

chciałem Ci przekazać, że łączę się z Wami w tych trudnych chwilach i podjąłem pewne działania w celu zebrania pieniążków (w miarę swoich możliwości)

rozesłałem po pracownikach mojej firmy maila z krótkim opisem Waszej historii i linkiem do strony Majeczki - wiem, że ktoś już powpłacał (ja oczywiście też przekażę jakąś sumę na ten cel)

Rozmawiałem dziś z Marcinem i przekazałem mu kilka informacji co zamierzam zrobić:

wraz z kilkoma osobami z kręgu DJ'skiego chcemy zorganizować imprezę charytatywną połączoną ze zbiórką pieniędzy na ten cel - mam już załatwioną drukarnię, która mi wydrukuje za darmo plakaty, mam ustawionego człowieka, który takimi imprezami się zajmuje i pomoże to zorganizować - obecnie trwają rozmowy z właścicielami kilku klubów w naszym regionie gdzie by to można zorganizować (z tym nie będzie problemu) i już organizujemy ekipę, która na tej imprezie zagra (aby ściągnąć jak najwięcej ludzi trzeba kogoś sławnego aby tych ludzi przyciągnąć - to też załatwiamy a mamy dobre kontakty z gwiazdami polskiej sceny muzyki klubowej) tak więc powinno się udać :D

Wiele firm ma w swoich budżetach środki na cele charytatywne, koleżanka pracuje w firmie TUV RHEILAND, która zajmuje się przyznawaniem certyfikatów ISO - ma dość obszerną bazę klientów - dużych firm. Prześle mi namiary do członków zarządów tych firm - tam chcę uderzyć. To samo zrobię ze swojej bazy klientów - to jest dużo ludzi, dużo firm, liczę że ktoś się skusi.

Rozmawiałem już o tym z Twoim mężem

Moniś - na ile mogę na tyle pomogę - widzę, że macie wiele pomysłów - z całego serca życzę powodzenia i jestem z Wami :)

pozdrawiam serdecznie
Adam
 
Ja zamierzam powysyłać list z prośba o pomoc dla Mai do dużych firm w moim rejonie...tylko najpierw czekam na odpowiedź Niki na mojego pw :confused::zawstydzona/y:
 
Dziewczyny dostałam odpowiedź z Fundacji!!! Widać, nie sama do nich pisałam, ale coś zaczęło się dziać.

Ja też do nich pisałam,tzn do funduszu "serce dziecka" też dostałam odpowiedź :)

Witaj,
Bardzo dziękuję za informację. Zaraz zadzwonię do p. Moniki i postaram się dowiedzieć jak najwięcej.
Nie pozostanie sama, będziemy ja wspierać.
Wczoraj wracałam do W-wy z wakacji i dopiero teraz siadłam do komputera stad moja odpowiedź dopiero dziś.
Pozdrawiam,
Kasia Parafianowicz


PS Możecie kopiować mój podpis :)
 
Adam !!! jesteś WIELKI ! Pomysł z plakatami i imprezą harytatywną jest genialny! Trzymam kciuki!

Brawa też dla mamyEmilki2005 za podjęte działania!
 
kopnęłam trochę szefów w pracy żeby przyspieszyć akcje "majkową", apel o pomoc ma sie ukazać na naszej wewnętrznej stronie firmowej, tak żeby ewentualnie każdy pracownik z dobrym sercem mógł coś dorzucić.

podanie o dofinansowanie sprzętu medycznego musi złożyć marcin (tata majki) osobiście, ale mam nadzieję że znajdzie na to czas, bo ja niestety chyba nie mogę zrobić tego za niego..



trzymam kciuki !!!!!!!! przesyłam buziaki !!! ;-)
 
Dodałam prośbę o pomoc dla Mai na portalu ePomoc.pl - Portal Pomocy Potrzebującym

Musiałam to zrobić podając się za mamę Mai, bo na tym portalu apele moga dodawać tylko bezpośrednio zainteresowani. Mońcik pracownicy tego portalu prawdopodobnie do Ciebie zadzwonią z prośbą o weryfikację danych, w ten sposób bronią się przed naciągaczami i dopiero wtedy umieszczą apel na liście, w tej chwili chyba nie jest widoczny, jesli ktoś nie zna tego linka.

Link do prośby to:
Pomóżcie Mai
 
reklama
Spiritt ... a jaki rodzaj imprezy klubowaj zamierzacie zorganizować??? ... tzn. jaki rodzaj muzy zamierzacie zagrać ??? Pytam, bo mój kuzyn jest dj'em mieszkającym w Berlinie, grał ostatnio na Soundtropolis i Nature One ... zresztą może nawet się znacie hehe ... i zna w Berlinie też kilka osób, które chętnie by pewnie pomogły i zagrały na takiej imprezie charytatywnej... no nie są to jakieś tam sławy światowe, ale ludzie fajnie grający muzę, którą kochają, więc gdyby było takie zapotrzebowanie mogłabym zapytać ... :confused:, czy podjąłby się tego tematu.
... ale tak jak już pisałam ... tylko pytam, bo nie chcę się z niczym narzucać ... ale sprawa jest otwarta, więc jakby co to pisz :tak: .... każdy sposób jest wart tego, by próbować pomóc Majeczce ... no i w ogóle jesteś WIELKI tak jak już napisała któraś z moich poprzedniczek ... za Twój pomysł i zaangażowanie!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry