reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
buuuuuuuuuu a ja nie dostałam jeszcze żadnej odpowiedzi ..... ale się nie poddaje, dziś znów biorę zię za rozsyłanie
 
reklama
tika powiem Ci, że pomysł ciekawy i to mogłoby ściągnąć ludzi :) Jeśli mogę zapytać pod jakim pseudo gra Twój kuzyn ??

Muzyka - po śląsku nie spodziewam się, że przejdą niekomercyjne rytmy tak więc pewnie w kierunku komercji bo to się niestety u nas gra. Skoro grał na takich imprezach (szacunek:D) to pewnie jego upodobania zmierzają w troszkę odmiennym kierunku aniżeli będzie podczas tej imprezy ale - czemu nie :)

Powiem tak - wszystko zależy od tego w jakim klubie się to odbędzie bo póki co są prowadzone rozmowy - zorganizowanie tego troszkę potrwa ale - damy radę :)

Czekam zatem na info :)

P.S. - nie jestem wielki... (aczkolwiek - wtajemniczeni wiedzą ;)) - Monika i Marcin to moi długoletni znajomi tak więc grzechem by było nie pomóc jeśli się ma jakieś możliwości :D

Ja ogólnie jak czytałem dziś wypowiedzi w tym temacie - podziwiam wszystkich bo każdy angażuje się jak może - Chwała Wam za to :)))))))))))))))))))))))))))
 
Nika dzięki za przypomnienie.Dopiero teraz zauważyłam że na pierwszej stronie Karla podała na CZERWONO konto.Niedało się tego nie zauważyć:-)Ale tak to jest z 9 - miesięcznym maluchem biegającym po mieszkaniu.Pieniążki wysłane, wysłałam narazie dwa maile ale jeszcze nie ma odpowiedzi.Pocieszam się tym że to dlatego że wysłane dopiero dzis.Powiem Wam forumowiczki że łzy się cisną do oczu - ale te z radości :-D - jak widzi się tyle wspaniałych gestów dobroci, zupełnie niewymuszonych.JESTEŚCIE WSPANIAŁE BABY:-D Serdeczne pozdrowienia dla Moni.Z takim babyboomowym zapleczem napewno się uda.
 
Cześć Wszystkim, pełen szacuneczek - JESTESCIE NIESAMOWICI !!!

Maja dla bezpieczeństwa wciąż jeszcze na Oiomie. Doktorek bardzo o nią dba, bo wie, że tylu wspaniałych ludzi walczy o naszą córeczkę razem z nami, nie może więc pozwolić na żadną wpadkę :)
Wchodzę na to forum kiedy tylko mogę i nie mogę uwierzyć, że to się dzieje na serio, tak bezinteresownie, dzialacie jak burza...nabrałam nadziei, że naprawdę podołamy.
Adaśko - podejmujmujesz się nie małej rzeczy z tą akcją, i wiesz, że sam działasz, ile ci się uda z tymi koncertami...zawsze będzie Bomba!!! Sama myśl, że robisz to dla naszej córeczki, a więc i dla nas...wzrusza mnie do łez. Podobnie pomoc wszystkich tutaj. Współpraca aż kipi na tych stronnicach - czyż to niesamowite?!
Z góry wielkie dzięki, wspólpracownikom męża, którzy włączają się ostro do akcji. Karlam to już nie chwalę, bo ona napewno czuje w serduchu ile zdziałala swoim postem :) ...wszystkim znajomym oraz tym kochanym duszyczkom, które razem z nami nawiedzają skrzynki pocztowe firm, fundacji itp. Wszystkie nowe osobki, które zaglądają na to forum, nie pozostają obojętne wobec sprawy. Rozrastamy się z każdym dniem. Nie mam słów...teraz płaczę ze szczęścia!
 
Mońcik trzymam mocno kciuki za Waszą córeczkę i w miarę możliwości postaram się pomóc. Będzie dobrze, wierzę w to mocno, musi być:tak:
Jesteście wszyscy wspaniali :-)
 
Spiritt ... mój kuzyn gra pod swoim prawdziwym nazwiskiem :) Norbert Honkisch ... no faktycznie on i jego koledzy nie grają komercyjnych klimatów :(, ale tak jak napisałeś wiele zależy od klubu i od jego bywalców, więc jeśli byłoby zapotrzebowanie na inny typ muzyki to daj znać a ja go zapytam :)

Moncik ... cudownie, że Majeczka jest pod tak dobrą opieką lekarską :) trzymaj się i buziaczki dla Twojej kochanej córuni!!!
 
Moniś - nie mógłbym koło tego przejść obojętnie - liczy się każda pomoc i każdy pomysł na zdobycie funduszy :)

damy radę - wierzę w to :)

jestem z Wami :)
 
To naprawdę piękne jak ludzie chcą pomagać i ile robią żeby pomóc. Czytam po raz któryś te wszystkie wypowiedzi i normalnie płaczę ze wzruszenia!!!
Adam jeśli potrzebowałbyś w czymś pomocy to wal jak w ogień. Może gdzieś jakieś plakaty rowiesić w Przyszowicach czy coś - to ja się zgłaszam na ochotnika!
A Ty Maju trzymaj się i bądź silna!!!
Marcin i Monika jesteśmy z Wami!!!
 
reklama
Hanieniu jak już będą to myślę, że pomoc się przyda jak najbardziej :)

tak więc - masz przechlapane ;) bo Cię po prostu wykorzystam... ;) no ale - sama się zaoferowałaś to cierp ;)

Haniu a nie myślałaś może żeby u Was w Parafii wywiesić plakat - dałoby się ?? ale nie o imprezie oczywiście - o całej sprawie, z wszelkimi niezbędnymi informacjami - może by się ludzie pozbierali - zawsze to coś.

Buźki kuzyneczko :)))
pozdrowionka dla Moniki, Karolci i wszystkich pozostałych :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry