reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

kobitki i znów 1 :)
trzeba dziś znowu oddać głosik, przypominajcie swoim znajomym i swych forach:)
moje kochane piszę najnowszą wiadomość rozmawiałam z Panem z tej firmy meble vox i może ich firma da coś dla Ani tak poza konkursem. musze opisać całą sytuację i wysłać maila. Pan sam do mnie zadzwonił i wypytał czemu mamy taką ilośc głosów, hurrrraaaa
 
Ostatnia edycja:
reklama
kobitki i znów 1 :)
trzeba dziś znowu oddać głosik, przypominajcie swoim znajomym i swych forach:)
moje kochane piszę najnowszą wiadomość rozmawiałam z Panem z tej firmy meble vox i może ich firma da coś dla Ani tak poza konkursem. musze opisać całą sytuację i wysłać maila. Pan sam do mnie zadzwonił i wypytał czemu mamy taką ilośc głosów, hurrrraaaa

:-Dsuper wieści:-D oby się nie wycofali:-) to trzymamy kciuki:tak::tak::tak:
 
kobitki i znów 1 :)
trzeba dziś znowu oddać głosik, przypominajcie swoim znajomym i swych forach:)
moje kochane piszę najnowszą wiadomość rozmawiałam z Panem z tej firmy meble vox i może ich firma da coś dla Ani tak poza konkursem. musze opisać całą sytuację i wysłać maila. Pan sam do mnie zadzwonił i wypytał czemu mamy taką ilośc głosów, hurrrraaaa

Ale super wiadomość .:-D:-D:-D:-D:-D:-D
A mówiłam ,że razem łatwiej.:tak::-D:-D
 
kobitki i znów 1 :)
trzeba dziś znowu oddać głosik, przypominajcie swoim znajomym i swych forach:)
moje kochane piszę najnowszą wiadomość rozmawiałam z Panem z tej firmy meble vox i może ich firma da coś dla Ani tak poza konkursem. musze opisać całą sytuację i wysłać maila. Pan sam do mnie zadzwonił i wypytał czemu mamy taką ilośc głosów, hurrrraaaa

Jak to przeczytałam to dreszcze po mnie przeszły i łezka się w oku zakręciła.
To cudowne że tyle osób chce pomóc. Idę szukać gdzie by tu jeszcze sprawę nagłośnić.
 
polusia super wieści
legioniści dziękujemy za każdy głos!!!!
quote_icon.png
Napisał tonka
Może to bezduszne co powiem ale on sam skoczył a Ania... To też tragedia ale i tak całym sercem jestem z Anią
Nie wolno mierzyć nieszczęścia miarą innego!
Los jest losem i nie wiesz co Tobie pisane, obyś nie doczekała takiego osądu kochana.
- zgadzam się ja też jest sercem z anią, nastepnym razem może bedziemy zbierać głosy dla Mariusza Rokickiego :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki dałam jeszcze info na forum gry Wolni farmerzy .:tak::tak::tak::tak:
Tam gra 18.607 osób.:-D:-D:-D:-D
Wśród nich jestem ja od kilku miesięcy :zawstydzona/y::-D:-D:-D:-D

Co do kibica Wisły Kraków.
tak jak pisałam wcześniej on zbiera na kolegę,który od ponad 10 lat nie chodzi ,bo skoczył na główkę do wody.:szok::no::-:)-(
Przykra sprawa.
Do tego to nie pierwsza ich taka akcja .:no::baffled:

Myślę,że kibice po większości teraz są w pracy i głosy na niego zaczną spływać dopiero po południu.:baffled::baffled::sorry2::sorry2::sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry