reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

Dziewczynki jesteście niesamowite :tak::-):-):-)
Jesteście największą radością i największym skarbem prócz małego Adasia,którego nosi pod sercem.:tak::-):-)
Moje dzieciaki już duże,więc rzeczowo wesprzeć nie mogę,ale rozsyłam link z pudełkiem.
Może chociaż tyle...:sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
niestety na link można głosować tylko raz dziennie, jeżeli ktoś kliknie więcej razy z tego samego IP to głos jest nie ważny i nie zostanie on doliczony.
mamy już 4 miejsce :)
 
Polusia, wklej swoje zdjęcie, jesli chcesz:) Ważne, żeby nas nie zdyskwalifikowali. Ja napisałam prosbe do nich o niedyskwalifikowanie naszego zdjecia z powodu niezgodności z regulaminem, bo jedna z dziewczyn z bb napisała mi o tym, ze regulamin wymaga zdjecia osoby i pudelka. dobrze, ze możesz jeszcze to zdjecie zmienic:)
 
Też o tym pomyślałam. Chyba trzeba tam jakieś zdjęcie wkleić. Szkoda by było naszej akcji bo jest duża szansa na wygranie!!! pozdrawiam
 
dobra to wkleję moje zdjęcie z pudełkiem dla Ani, pudełko zostanie to samo, mój M jak wróci z pracy to wieczorem zrobi fotomontaż mojego zdjęcia z pudełkiem dla Ani.
widziałyście że udało się wkleić link na bb na głównych podforach :)
aniaslu ukłon w Twoją stronę, dzięki za to :)
 
Witam. Przeczytałam sytuację Ani ogromnie jej współczuję :-(
[*] ale Was dziewczyny podziwiam :tak: jesteście wielkie że robicie dla niej tyle :tak: oby więcej takich ludzi :tak: u nas na forum już poszedł link (As Kochana dzięki :-D) na pewno możecie na nas liczyć :tak: ja jak będę coś miała to wyślę Ani i Adasiowi :tak: bo jak na razie to i u mnie krucho, ale jak tylko coś to od razu dam znać i wysyłam :tak:
 
dziewczynki dopiero dziś dowiedziałam sie o ani, jestem z czerwcówek 2010
nie potrafię opisac co czuję i ile łez wylałam czytając jej historię :(
dziękuję za bb i dziewczyny które potrafią się skrzyknać w każdej sytuacji
czytając listę rzeczy które już "mamy" żałuję że dopiero dziś dowiedziałam sie o zbiórce, bo wielkie serca wszystko juz zebrały :):):):):)
sama niewiele mogę dać, takie zycie że każdemu brakuje ale doszłam do wniosku że vita d bedzie bardzo potrzebna adasiowi jak się urodzi, dlatego prosze dopiszcie że wyślę paczuszkę :)
myślę ze dokupię jeszcze rzeczy do pielęgnacji bo tego nigdy za mało, jak spakuję napisze dokładnie co włożyłam :)
jeszcze raz pragnę wam wszystkim i każdej z osobna podziękować za to że jesteście i można na was liczyć!!!!!
a i wkleję linka na facebooka niech wszyscy znajomi głosują!!!!!!!!!!!!!
musimy zwyciężyć
kalwa
 
wiecie co mój teść powiedział o naszej akcji zbierania rzeczy i głosików teraz dla Ani:"w kupie siła" więc damy radę dziewuszki :)
 
reklama
Do góry