reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

moj glos oddany, jestem w szoku, z takim tempem mamy szanse wygrac, bede sie strala codziennie oddawac swoj glos, dziewczyny jestescie wspaniale
 
reklama
Współczuję Ci z całego serca. Strata jaka Cię spotkała i sytuacja w jakiej się znalazłaś jest niewyobrażalna. Mam nadzieję, że siła miłości popchnie Cię ku życiu i dasz radę zwalczać przeciwności losu.
Dziewczyny jesteście po prostu Wielkie i wspaniałe! Co więcej mogę dodać...
Widzę że rzeczowo nie bardzo jest już w czym pomóc, ale jak słusznie zauważono pomoc finansowa zawsze się przyda. No i klikajmy, klikajmy, takich szans na wygraną mało kto może sobie wymarzyć zobaczyć!
Pomogę i ja.
Pozdrawiam serdecznie.
 
Witam cieplutko! Bardzo chciala bym ci pomoc bo wiem co przezywasz. Niestety ja mieszkam w Angli i tutaj kwestie prawne wygladaja inaczej. Tutaj kazda kobieta w ciazy czy z dzieckiem dostaje pomoc. Ja z takich pomocy caly czas kozystam wiec mam nadzieje ze w Polsce tez sa jakies instytucje. Moja Nadia urodzila sie 25.11.2009. We wrzesniu zginal tragicznie moj jedyny brat a ja ze wzgledu na ciaze i odleglosc nie moglam byc nawet na pogrzebie. W najgorszym dniu mojego zyciz bylam zupelnie sama(jedyne malenstwo w moim brzuszku pomoglo mi przez to przejsc). Nadal jest mi ciezko. Nawet teraz jak o tym pisze to lzy spadaja mi po policzku. Pamietaj o tym malenstwie i nie denerwuj się. Na mojej córce te stresy i płacze odbiły się. A przecież to nowe życie jest najważniejsze.
Pozdrawiam gorąca
 
dziewczyny idziemy jak burza:) oby tak dalej a konkurencja nie ma szans z nami :)
ja dostałam tylko maila od Pana który zajmuję się tym konkursem z prośbą o zmianę zdjęcia , musi być zdjęcie z pudełkiem, czyli osoba ze swoim ppudełkiem. jeżeli pozwolicie to zamieszczę tam swoje zdjęcie z pudełkiem dla Ani. jeżeli sa ine propozycję to podawać bo czas mamy do środy inaczej nici z klikania .

głos oddany i własnie miałam pisac,że zdjęcie niezgodne z regulaminem,ale widzę,że będzie dobrze :tak:
 
nie przeczytałam całego wątku bo nie jestem w stanie
ale mogę wysłać
płatki kosmetyczne
patyczki do czyszczenia uszu,
oliwkę Johnson's
wkładki laktacyjne
chusteczki nawilżane 2 paczki

postaram się zrobić przegląd rzeczy i sprawdzę co jeszcze
a co z witaminami i magnezem, nadal potrzebne? jeśli tak to przy okazji zakupów także mogę dorzucić
 
Aniu - kochana mocno przytulam...widze ze dziewczyny juz rozpoczely akcje pomoc. super - ja niestety nic oprocz klikania nie wniose ze wzgl na ciezka syt materialna... ale chociaz tyle pomoge
pzdrawiam
 
reklama
Do góry