reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

Podczytuję co u Ani od samego początku. Niestety z ciuszkami nie bardzo mam jak pomóc bo moja młodsza od Karoli zaledwie o kilka dni :sorry: A skoro wszyscy pomagają Karolince to ja zapytam - może czegoś potrzeba Ani? Witamin, leków, ubrań (jaki rozmiar)?

Ania tylko witaminy potrzebowałaby - wiem że to co miałam jeszcze z czasów ciąży to się powolutku kończą:)
co do ubrań to Ania jest wysoka ponad 175 cm i nosi rozmiar 40, wiem bo sama ją pytałam bo mam nowe jeansy ale 38 rozmiar:( a miałam nadzieję że będą na nią :)
 
reklama
dopiero wczoraj trafiłam na ta stronkę:( szkoda bo mogłam pomóc wcześniej:(
niestety dopiero w czerwcu będę w Polsce ale mam nadzieję że będę mogła pomóc!!!
super dziewczyny że jesteście i macie takie ogromne serducha!!!!
 
od wczoraj myślę jak by tu można było pomóc Ani i Karolince ... i już mam pomysł w lipcu biorę ślub i choć juz zaproszenia wysłane a w nich zamiast kwiatów prosiliśmy o słodycze dla dzieci z domu dziecka w którym kiedyś pracowałam to tak pomyślałam że poproszę kilkoro znajomych o pampersy i chusteczki dla Karolki ,choć ta pomoc dopiero w końcówce lipca ale mam nadzieję że się przyda i jakoś pomożemy:) postaram się też o jakieś rzezcy dla Ani i może coś dla jej Mamy?? i jeszcze miesiąc przed moim ślubem moja koleżanka ma ślub ją też poproszę żeby poprosiła część ludzi o jakieś kaszki pampery dla Karolci bo napewno się przydadzą
 
popytam też dziewczyny może któraś ma ubranka po córeczce to bym też zawiozła dla Ani, bliżej wyjazdu będę prosiła o adres i może nr do Ani to bym zadzwoniła i zapytała co Jej się jeszcze przyda ,mam też dla Ani perfumki i jakieś kosmetyki też napewno się znajdą , ubrań mam mase ale wszystko w roz38 ni i ja niska jestem a szkoda bo dużo nowych mam ale mam nadzieję że jakoś pomożemy dziewczyną
 
hej dziewczynki :)
mam super wiadomości od Ani :)
ma dziewczyna pracę - co prawda nie jakaś super dobrze płatna ale najważniejsze że jest- rozkłada towar w tesco - praca tak jak pasuję więc nie musi się martwić że nie ma z kim małej zostawić :)
Karolinka rośnie jak na drożdżach - tylko jeden mały problem się pojawił - mianowicie kości potylicy się nie zrastają więc przeciwnie rozmiękczają i ma brak witamin - obecnie dostaje żelazo i zobaczymy co wykaże kontrola jak skończy je przyjmować.
sprawa sądowa w toku - wiemy już tyle że DNA Karolinki i zmarłego są identyczne więc teraz tylko uznanie małej i sprawa w sprawie renty dla malutkiej. ogólnie radzą sobie dziewczyny bardzo dobrze :)
 
no to super wiadomości nam kochana przekazujesz!!!! cieszę się bardzo mocno i mam nadzieję że Karolcia będzie zdrowo rosła i wkońcu wszystko Im się szczęśliwie poukłada!!!
ja czekam aż Ania mi napisze co Jej potrzebne bo w lipcu chcę Je odwiedzić
 
Polusia, zapytaj Ani jaka wit D dostaje Karolinka, moze za słaba jest. Mojemu ciemiączko sie nie zarastało po vigantolu a po Devikapie się ładnie zarasta, a miał ogromne. Wiem ze to nie to samo co potylica, ale to kość i to kość, moze tez by pomógł Devikap. On jest na recepte, ale od zwyklego pediatry na nfz ja dostanie
 
reklama
Do góry