reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

kochane zwracam się do Was znowu o pomoc naszej Ani. obecnie potrzebują dziewczyny pampersów rozm 2, mokre chusteczki i ciuszki dla Karolinki na rozm. 80, obecnie mała waży 4500 i nosi już 68/74 więc rośnie jak na drożdżach :)

a co u Ani?
więc bidula z każdego miejsca jest odsyłana z kwitkiem: z urzędu pracy - nie zarejestrują jej i podają jakieś durne paragrafy które dla mnie osobiście są chore. w mopsie dostanie podwójne becikowe - udało się to załatwić :) ale nie może się starać o pomoc docelową tzn np. na pieluch bo nie jest zarejestrowana w urzędzie pracy. z sądu na razie nie przychodzi termin rozprawy, jedynie co przyszło to ustanowili kuratora który będzie reprezentował zmarłego Adama- nie będzie to jego rodzina tylko osoba postronna. Ania z tego jest bardzo zadowolona.
malutka jest tylko na piersi i ładnie rośnie i ładnie zjada. tylko problem jest ze spanie bo malutko śpi - policzyła że 9/10 godzin na dobę. pozostałą resztę albo płacze tak że się aż zanosi i robi sina albo gaworzy po swojemu.

kochani jak możecie wesprzeć Anię to bardzo proszę :)
 
reklama
Ania, nie musi być zarejestrowana w PUP - wystarczy, że pracownik socjalny uzna, że nie może podjąć pracy z uwagi na konieczność opieki nad dzieckiem i brak możliwoąci jej zapewnienia z innej strony (żłobek, niania), a pomoc przyzna z uwagi na ustawową dysfunkcję "potrzeba ochrony macierzyństwa". Jeśli miałaby jakieś problemy w kwestii MOPS - chętnie pomogę
 
Dałam mojej Teściowej do wysłania paczkę (ma wysłać jutro lub pojutrze) z kosmetykami:
- BALNEUM Baby Basic - krem - 22 saszetki po 10ml (niestety termin przydatności to 02.2011, więc przyda sie tylko na miesiąc..)
- BALNEUM Baby Basic - kojący olejek do kąpieli - 13 saszetek po 10ml (do 03.2012)
- OILATUM soft - emulsja do kąpieli - 4 saszetki po 15ml (do 08.2011)
- OILATUM soft - krem - 6 saszetek po 1,5ml (do 10.2011)
- ATOPERAL baby - szampon - 30 saszetek po 2ml (do 22.02.2012)
- ATOPERAL - krem - 35 saszetek po 2ml (do 04.2012)
- NUROFEN - czopki przeciwbólowe dla dzieci (do 06-2011)
Powinna w przyszłym tygodniu dotrzeć. Jak tylko będę miała czas i będę w domu Rodziców to postaram się wysłać jeszcze jakies ubranka :-)
 
kochana bardzo dziękuję :) nawet nie wiesz jak się to teraz małej przyda - ma jakieś problemy ze skórą, więc będzie jak znalazł . jeszcze raz dziękuję :)

kochane nowe wiadomości są takie że Karolinka ma jakieś problemy ze skórą i układem moczowym -ale nie wiem co bo Ania robi badania małej i obserwuje ją. je ładnie i coraz lepiej śpi :)

rozmawiałam z Anią i to co im niezbędne to pampersy rozm 2 lub 3 , mokre chusteczki i ciuszki na rozmiar 75/80. jeżeli możecie to same wiecie co :)
 
No cała przyjemność po mojej stronie :-) To akurat się dobrze złożyło, bo do paczki jeszcze dołożyłam fajny leczniczy krem ATOPICLAIR (AtopiClair krem 40ml w Lekolandia.pl o taki) :-D Chyba mam jakiś szósty zmysł czy co ;-) Ja dopiero w kwietniu/maju bedę w domu Rodziców, to wtedy tez postaram się wysłać jakieś unisex ubranka (dziewczęcych raczej nie mam, bo mój Staś to 100% facet ;-)). Życzę, żeby mała Królewna jak najszybciej pozbyła się problemów ze skóra, bo wiem jaki to koszmar..
 
Mam przygotowaną paczkę dla Ani, do wysłania jutro. 2 paki pampersów rozmiar 3, kilka ubranek. Nie mogę jednak znaleźć adresu... Czy ktoś może mnie poratować?
 
No cała przyjemność po mojej stronie :-) To akurat się dobrze złożyło, bo do paczki jeszcze dołożyłam fajny leczniczy krem ATOPICLAIR (AtopiClair krem 40ml w Lekolandia.pl o taki) :-D Chyba mam jakiś szósty zmysł czy co ;-) Ja dopiero w kwietniu/maju bedę w domu Rodziców, to wtedy tez postaram się wysłać jakieś unisex ubranka (dziewczęcych raczej nie mam, bo mój Staś to 100% facet ;-)). Życzę, żeby mała Królewna jak najszybciej pozbyła się problemów ze skóra, bo wiem jaki to koszmar..
kochana paczka dotarła - Ania bardzo dziękuję :)

adres Ani tylko na pw :)
 
Polusia a czy Karolinka toleruje każde chusteczki? Wiem że niektóre dzieci mają uczulenia od pampków czy chusteczek. Jestem w trakcie robienia paki (w końcu...) i mam zamiar wysłać pampki i chusteczki, tylko nie wiem czy wolna amerykanka, czy Ania woli jakieś konkretne? I będę potrzebowała adres, ale za kilka dni bo czekam jeszcze aż brat wróci z Niemiec, a prosiłam go o kupienie kilku rzeczy, bo tam można na prawdę tanio pampersy czy inne dziecięce rzeczy dostać, więc dopakuję Ani i Karolince :)
 
Polusia a czy Karolinka toleruje każde chusteczki? Wiem że niektóre dzieci mają uczulenia od pampków czy chusteczek. Jestem w trakcie robienia paki (w końcu...) i mam zamiar wysłać pampki i chusteczki, tylko nie wiem czy wolna amerykanka, czy Ania woli jakieś konkretne? I będę potrzebowała adres, ale za kilka dni bo czekam jeszcze aż brat wróci z Niemiec, a prosiłam go o kupienie kilku rzeczy, bo tam można na prawdę tanio pampersy czy inne dziecięce rzeczy dostać, więc dopakuję Ani i Karolince :)

kochana, mała nie ma uczulenia na żadne chusteczki ani pampki :) jeżeli będziesz potrzebowała adres to pisz na pw.
dziękuję :)
 
reklama
Podczytuję co u Ani od samego początku. Niestety z ciuszkami nie bardzo mam jak pomóc bo moja młodsza od Karoli zaledwie o kilka dni :sorry: A skoro wszyscy pomagają Karolince to ja zapytam - może czegoś potrzeba Ani? Witamin, leków, ubrań (jaki rozmiar)?
 
Do góry