reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

Polusia - mnie też - w wolnej chwili, których już masz chyba coraz mniej ;-) - podaj nr konta Ani na priv.

I gdyby potrzebowała info w kwestii procedur ustalania ojcostwa, to może śmiało do mnie napisac.
 
Ostatnia edycja:
reklama
polusia -o wlasnie... nie wiem czy to troche nie jest nieodpowiednie, ale moze by spytac Ani czy nie potrzebuje czegos dla siebie? np. ubrań/ubrań ciążowych itp.
 
anineczka usunęłam moje "gorszące" wypowiedzi Chciałam jednak nadmienić że absolutnie nie pisałam że "sam jest sobie winien" Nikogo też nie osądzam Nie czytajcie między wierszami bo naprawdę nic tam nie jest ukryte
 
Bardzo współczuje Ani.
Mocno poruszył mnie ten temat, codziennie będe oddawała głosik na pudełko.
O akcji dowiedziała sie z Vitali. Powiem jedno kobiety macie wielkie serca :)
 
reklama
Do góry