reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosimy o Pomoc

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć Dziewczyny.

Nie wiem jak Wy, ale ja myślę, że nie pomagamy po to, żeby nam za każdym razem dziękować. Chcemy to pomagamy, nie chcemy to nie. Nie udzielałam się w tym temacie, chociaż mam swoje udziały w pomocy dla pana Zbyszka. Wydaje mi się, że już sama jego prośba o pomoc musiała go wiele kosztować. Bądźmy wyrozumiałe i cieszmy się, jeżeli możemy pomóc.

Miłego dnia.

Jak dobrze posłuchać-poczytać kogoś mądrego juz od samego rana!!
Dobrze mówisz! Słowo dziękuje padło tu juz tyle razy ze każdej z nas powinno wystarczyć!
 
reklama
Powiem jedno - dobre uczynki do nas wracają, Losiczka obys nigdy nie potrzebowała pomocy bo ktoś ci policzy mleko i pieluchy, jeśli jeszcze nie masz dziecka to tym bardziej nie wiesz o czym mówisz (więc lepiej zamilknij albo jeśli masz trochę honoru to przepros)

Zbyszku nie przejmuj się złośliwymi uwagami, niektórzy ludzie po prostu tak mają, muszą dokuczyc żeby poczuć się lepiej. Cieszę się że udało się z pracą :)

A kwestia indywidualnych podziękowań to już chyba nie raz się pojawiała, czy naprawdę tak ważne są pw z podziękowaniami? Nie wystarczy świadomość że Filipek ma pełny brzuszek i suchą pieluszke?
 
Powiem jeszcze tylko tyle:

Wszystkie jesteście wspaniałymi kobietami, mamami, potraficie pięknie pomagać, ale równie wspaniale potraficie dokopać słowami tak, żeby człowiek poczuł się jak śmieć.
I wg mnie ten, który daje "złotówkę" powinien być tak samo ważny, jak ten, co daje "milion".

Bo jeśli słyszę teksty - miej to w dupie skierowane do pana Zbyszka od jednej mamy, no to pomagać się odechciewa.

I może ja jestem jakaś inna - ale dla mnie Dziękuję znaczy bardzo dużo, bo ja mam czas, żeby podziękować nawet za to, że ktoś podał mi chusteczkę. Ale to chyba kwestia wychowania i kultury.
 
A ja powiem tylko tyle ze nie ktore z was drogie panie poza zyczeniem komus a w sumie mi zeby spotkalo mnie to samo oznacza ze jestescie malo kulturalne bo jest takie przyslowie Nie zycz drugiemu co tobie nie mile. I jeszcze jedno dostaje od dziewczyn wiadomosci ze czuja dokladnie to samo jak ja ze pan Z ZACZYNA BYC STUDNIA BEZ DNA .
 
Asiacur ja tu widzę co chwila od Zbyszka mnóstwo podziękowań, naprawdę potrzebujesz laurki dla siebie?

Losiczka z tego co obserwuje to dziewczyny życzą Ci żebyś NIE znalazła się w takiej sytuacji bo wtedy znajdzie się ktoś kto powie Ci że twoje dziecko ma za duzo mleka. Ile Filip dostał? 10 opakowań? 20? Może ma na miesiąc a potem co? twojemu dziecku tego mleka nie zabrano, nie chcesz pomagać to nie, kto ci każe?
 
Panie Zbyszku, uważam że oburza się Pan niepotrzebnie. Skoro dziewczyny dopytują (przecież nie tylko Asiacur) czy przesyłka dotarła, widocznie potrzebują tej informacji. Myślę że to bardzo niewiele za okazane serce i życzliwość.
Nikt Pana nie rozlicza, nikt nie chce Pana upokorzyć. To zwykłe zasady "współżycia społecznego". Nie jest to niezbędne, ale byłoby miłym gestem. Tym razem z Pana strony :) Po urodzeniu dziecka otrzymaliśmy wiele prezentów przesłanych przez znajomych (nie ze względu na naszą sytuację, a z przyjaźni) i nie wyobrażam sobie, żeby jakikolwie przesłany drobiazg pozostał bez odpowiedzi :)
 
Ostatnia edycja:
ja nikogo nie zmuszałem do pomocy .Prosiłem tylko o nia .I nie jestem studnia bez dna .nie wiem dlaczego tak trudno zrozumiec że dziekuje ludziom na forum ogulnie gdyz nie każda na paczce napisała swój nick .ja nie jestem wróżka żeby wiedzie która z Pań mi wysłała paczkę a po nazwisku nie bede dziekowa na Forum.Wydaje mi sie że asiacur nie powinnaś sie czu urażona bo dopiero co odebrałem paczke i juz za godzine Ci podziekowałem co prawda na forum ale wydaje mi się że to nie problem.I nie wiem dlaczego uważasz że liczy sie tylko pomoc tonami a reszta to nie.niejednokrotnie pisałem forumowiczką że każda pomoc jest dla nas ogromna .Pisałem też że nie chce nagłabac jak najwiecej bo to nie o to tu chodzi tylko o nadzieje że będzie lepiej .dlatego bardzo popierałem liste .Łasiczka zachowaj swoje uwagi dla siebie ,bo jesteś w błędzie.Nikt was nie zmusza do pomocy . Może jeżeli któraś z mam uważa tak samo jak Łasiczka że wyłudzam niech napisze mi to i oddamy wtedy ofiarowaną pomoc tej mamie .bo ja szczerze nie chce pomocy nie szczerej.Ale wgłebi duszy uwazam ze takiej mamy nie ma.Asiacur jezeli uwazasz ze nie powinienem otrzymac tej pomocy napisz oddam
Przykro mi bardzo ze z mojego watku na temat pomocy dla nas zrobił sie wątek ....................

mła przecież odpowiedziałem podziekowałem i wszystkim dziekuje codziennie na forum bo nie wiem po nazwisku która to z was mogęsie tylko domyslac ja sie oburzam bo coś mi zasugerowano że oszukuje że biore ile wlezie że liczy sie dla mnie tylko pomoc tonami ,że brak mi wychowania i kultury.Powiem tak dziekuje jeszcze raz wszystkim mama za ogromna pomoc która nam ofiarowałyscie .Pisałem te podziekowania nie raz .I kobiety zejdźcie ze mnie .Nie chcecie nie pomagajcie

Zasady współzycia społecznego Hm ładnie powiedziane tylko dlaczego sa łamane na tym forum

Nie spodziewałem sie że tak mi sie oberwie za darmo .Niektóre z was napisały nam listy w paczkach i sie podpisały ale nie wszystkie wiec nie chciałem ludzi traktowac inaczej podziekowałem ogólnie na forum Wydaje mi sie że nic złego przez to nie zrobiłem

Napisze jeszcze jedno na tym forum.Dla mnie liczy sie każda pomoc tak samo.Nie wiem czego oczekują niektóre z was .Może mam wypisywac która z mam pomogła mi najwiecej i zrobic jakiś ranking .Nie zrobie tego bo każda pomoc nawet ciepłe słowo jest ogromna .Nie spodziewałem się że będę musiał coś takiego tu napisac.Dziekuję za każda pomoc nam ofiarowana i takze za ta co jeszcze do nas nie dotarła.Osoby które pomagały szczerze zrozumieją dlaczego już odechciało mi sie udziela na tym forum.Czuje sie teraz gorzej i bardziej załamany niż przedtem zanim nam pomogłyscie .Przeczytałem tu wiele nieprawdy na swój temat słów które zabolały .Ale oświadczam wam że stane na nogi i bede pomagał innym .Zresztą juz pomogłem i nie oczekiwałem za to nie wiadomo jakiego dziekuje żeby poczuc sie lepiej .czuje sie dobrze z tym ze pomogłem .

Znalazłem tu wiele przyjaciółek .I ciesze się bo nigdy przwdziwych nie miałem .Ale znalazłem tu tez chyba ............. i z tego powodu mi przykro.Wszystkie mozecie do nas wpaśc w każdej chwili na kawe lub herbate podkreślam wszystkie .Bo taki jestem
 
Panie Zbyszku niech się Pan tak nie przejmuje tym co dziewczyny wypisują,chyba nigdy nie znalazły się w takiej sytuacji lub innej i nikomu tego nieżyczę jak nie chca pomagać to niech nie pomagają.
 
Panie Zbyszku, myślę, ze kamieniami i fochami jest bardzo łatwo rzucać.
Pisząc do Pana na PW podpisywałam się imieniem i nazwiskiem - więc dla Pana nie jestem tylko nickiem z forum.
A personalne podziękowanie więcej znaczy niż rzucone dziękuję pomiędzy tysiącem postów i nie wiadomo do kogo. Ja nie będę Pana uczyć zasad dobrego wychowania, ani kultury, bo wcale nie neguję, że Pan takową posiada.
Po prostu poczułam się urażona. I oczekiwałam takiego samego zaangażowania w kontakt jak to ja uczyniłam. I proszę nie wyciągać pochopnych wniosków, ani nie oskarżać o snobizm, egoizm. I nie unosić się honorem w stylu - oddam.
Oczywiście, ze nic złego Pan nie zrobił.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry