reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosimy o Pomoc

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do Lasiczka72 .kobieto weź sie ogarnij i przestań ubliżac porzadnym lKobietom na Forum .Takie głupie stwierdzenia sa nie na miejscu .I to swiadczy o twojej inteligencji i wychowaniu .kultura pilnie poszukiwana
 
reklama
Firanka jestem z toba .Dziekuje że stanełas w mojej obronie .Wogule dziekuje wszystkim babkom które odpierały atak Lasiczka72
Mam nadzieje że cie Firanka odblokuja .Juz pisałem w tej sprawie
 
jestem...
matko i córko co tu się wyprawia......
przykre to bo nie pamiętam wątku ,żeby takie akcje były...


Zbyszek trzymaj się i głowa do góry!
my jutro się u Ciebie meldujemy:)

pozdrawiam wszystkie dobre duszyczki:)


nie wiem co więcej napisać ...nie wiem.
 
witam,
normalnie baby są tak zawistne aż włosy na głowie dęba staja, pomaga się bo ktoś chce to robić i robi to bezinteresownie z czystego serca a nie w przymusu nie wylicza innych ile kto dał liczy się gest sam zainteresowany dziękuje za każdą paczkę i każdą pomoc średnio co 2gi post to podziękowanie z jego strony ma siedzieć całą noc na necie i dziękować każdej z osobna ??a jak sasiedzi czy znajomi mam z forum pomagaja to ma im kartki z podziękowaniem wysłać czy co?? kobiety ogrnijcie się wcale się nie dziwię Panu Zbyszkowi że mu przykro poprosił o pomoc dla dobra rodziny bo zmusiła go sytuacja a czytając nie ktore posty to wychodzi na to że robią z pana lesera i wyłudzacza który żeruje na innych a w tym momencie chciałam zaznaczyć że pisza tak osoby które wogóle nie pomogły ciekawe zjawisko... dajcie spokój ludziom poszkodowanym przez życie i nie uczciwych ludzi każda z nas może się kiedyś znaleźć w takiej sytuacji i jeszcze bedzie chciała spotkać na swojej drodze takich ludzi jak Pan Zbyszek ,wiele mam z forum i innych życzliwych ludzi...

normalnie krew mnie zalała czytając te posty.
Głowa do góry życzę ciepła i wiele życzliwości buziaki dla maluszka i wiary w siebie państwu życzę

edit: proszę napisac co u mamy i maluszka ??
chętnie bym skorzystała z zaproszenia na kawę ale niestety mieszkam jakieś 300 km od Państwa;);-)
 
Ostatnia edycja:
dziekuje ksiulka .U maluszka oki rośnie uśmiecha się gaworzy,a mama maluszka ma lepszy humorek ostatnio bo zaczynamy powoli sie podnosic dzieki wam .:-)

Kobitki jestescie wielkie;-)
 
Zbyszku myślałam, że uda mi się wysłać po weekendzie jeszcze jedną paczkę, ale niestety nie :-(Mam co prawda sporo rzeczy, ubranka, mleko, pieluchy, środki czystości... ale dziś się okazało, że ten miesiąc będzie prawie głodowy dla nas i będę mogła nadać paczkę dopiero 30.03 - ale wtedy mam nadzieję, też wam się wszystko przyda, w końcu zanim dostaniesz jakieś pieniążki z pracy i pospłacacie zaległości pewnie minie chwila.
 
reklama
Pewnie tak bo od razu Krakowa nie zbudowali .Na wszystko potrzeba czasu .Licze sie z tym .Chociaz wiadomo chciałbym juz zyc jak dawniej .i nic sie nie przejmuj .Przeciez sobie od gardła nie odciagniesz .Tak juz wiele nam pomogłyscie .trzymam kciuki żeby żeby było u ciebie dobrze.nie wiem czy dobrze zauważyłem ale bierzesz nie długo koscielny gratulacje
pozdrawiam
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry