reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosimy o Pomoc

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do wszystkich kobitek .bardzo serdecznie dziekuje pomogłyscie nam bardzo duzo .kiedys postaram sie odwdzięczyc .
 
reklama
Zbyszku nie przejmuj się głupimi komentarzami...są ludzie i ludziska jednym się podoba jedno,drugim co innego. Nie jest się w stanie dogodzić wszystkim.
 
Dlatego nie przejmuj się tym bardziej,że to jest forum i są tu ludzie z różnymi poglądami,nie zniechęcaj się najważniejsze,że pomalutku,małymi kroczkami idziecie do przodu i zaczyna świecić dla Was słońce.:tak:
 
Dziewczyny,po co te złośliwe posty.
Chłopak się cieszy że pracę znalazł,to mu umknęło.
Teraz każdej z osobna ma dziękować.
A nie wystarczy że napisze oficjalnie,
nie każdej per ty,że dziękuję i jest wdzięczny za Waszą,naszą pomoc.
Przykro mu jest,i wcale mu się nie dziwię,że tak reaguje ,że się tłumaczy,
jakby był winien nie wiadomo czego.
Los bywa przewrotny,dziś on,a jutro może to którąś z nas spotkać.
Nie bądźmy drobiazgowe.
Pozdrawiam i spokojnej nocy życzę wszystkim.
 
Firanka,asiulka mądrze dziewuchy gadacie!!!!!!
A Ty Zbyszku się nie przejmuj tylko rób swoje i niczego nie żałuj!!

Gdybym była zmuszona to pewnie bym prosiła gdzie mogła,kogo mogla a nawet i bym żebrala, gdybym tylko musiala i od tego zależał los mojego Synka!!!!!!
 
Firanka,asiulka mądrze dziewuchy gadacie!!!!!!
A Ty Zbyszku się nie przejmuj tylko rób swoje i niczego nie żałuj!!

Gdybym była zmuszona to pewnie bym prosiła gdzie mogła,kogo mogla a nawet i bym żebrala, gdybym tylko musiala i od tego zależał los mojego Synka!!!!!!

Popieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Wez sie wyluzuj Zbyszek i miej w du...pie co gadaja na okolo:)





Bede u Tesciow w sobote w Promnicach napisz mi prosze Zbyszek adres na priwa podrzuce to co mam,a jak bede miec wiecej to jeszcze raz przyjade.
Aha czy moge wpasc na chwile w sobote bo nawet nie zapytalam :p
Jak co to napisz w jakim przedziale Ci pasuje i daj mi do Ciebie kontakt na priw jak sie zgubie:)
 
Spodziewałam się, że zostanę zaatakowana, no coż. Nie mam możliwości jechać osobiście i zawieźć paczki. Więc oczekiwanie personalnego zwrotu na pw, dziękuję paczka doszła, to tak wiele????

I Panie Zbyszku, nie wyrzyguję tego, co Panu ofiarowałam, bo zrobiłam to z życzliwości, a nie z tego powodu, żeby później na mnie wieszać psy... Tym bardziej, że przed wysłaniem jakoś czas był, żeby odpisywać. I widzę, że tylko te mamy są dobre, które "tonami" oferują pomoc. A reszta jest nic nie warta. Smutno się robi.
 
asiacur,zrozum moze nie mial czasu i nie pamietal komu odpisal...
wiem ze milo by bylo podziekowac,ale tyle dziekuje na watku ze pewnie mu wybaczysz:):)
 
reklama
Cześć Dziewczyny.

Nie wiem jak Wy, ale ja myślę, że nie pomagamy po to, żeby nam za każdym razem dziękować. Chcemy to pomagamy, nie chcemy to nie. Nie udzielałam się w tym temacie, chociaż mam swoje udziały w pomocy dla pana Zbyszka. Wydaje mi się, że już sama jego prośba o pomoc musiała go wiele kosztować. Bądźmy wyrozumiałe i cieszmy się, jeżeli możemy pomóc.

Miłego dnia.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry