reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje obiadków i deserów

czyli z tymi mufinkami to jest tak że miesza się ciasto z "wkładem" i ma wujść coś takiego jak pieguski? Tylko oczywiście w kształcie babeczki?

a co to są papryczki jalapeno Doxa?
 
reklama
jalapeno.jpg
 
papryczki dobre do sosikow... fajny smaczek nadaja... :)

Ina, bedzie pyszne... ja robie zapiekanke na tych skladnikach, tylko przyrzadzam inaczej... ale to z racji tego, ze nie lubie jak mi skladniki soba przechodza... :)
 
to takie plaskie okragle ziarenka w kolorze khaki... ;)
kupuje sie w sklepach, lezy tam, gdzie kasze i ryze... ale jest tez od razu paczkowany ryz z soczewica, chyba firmy Kupiec...
 
zalezy co kto lubi... u nas wszyscy lubia, lacznie z Krystianem (ale jemu gotuje luskana)
i zawsze to co innego niz ziemniaki... ;)
 
*syla* pisze:
czyli z tymi mufinkami to jest tak że miesza się ciasto z "wkładem" i ma wujść coś takiego jak pieguski? Tylko oczywiście w kształcie babeczki?

a co to są papryczki jalapeno Doxa?

Syla w muffinkach najważniejsze jest, aby mieszać osobno suche składniki (mąka, proszek do pieczenia, cukier itp.) i osobno mokre (mleko, jajka itp.) a na koniec połączyć je razem mieszając widelcem, ale NIEZBYT DOKŁADNIE, powinny być grudki w cieście!
Nie koniecznie wyjdą Ci pieguski, zależy jakie zrobisz ;) Te na słodko często są bez "wkładu", czyste babeczki ale o różnych smakach np. czekoladowe, cytrynowe itp.

A papryczek nie dodawałam :p za to sypnęłam sporo ostrej papryczki i pieprzu ;)
 
Doxa, ja póki co czekam na Twojego muffinka z pomidorami i serem ;) Jednego obiecałas ;D Moze na jakies spotkanie przytaszczysz :laugh:
 
reklama
Do góry