reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla naszych pociech

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No i się okazało, ja wyśnilam Lili mój mąż wymyślił Kubusia, dzisiaj wizyta cały czas mam nadzieje ze lekarz potwierdzi córkę ;-) bo Kubusiow jak mrówków ;-) myślałam jeszcze o Damianie - po dziadku, obecnie chyba nie aż tak popularne
 
reklama
Fajnie, że macie jakieś pomysły.. u mnie zero.............................. nic mi się nie podoba
podoba mi się dla dziewczynki imię, za które pewnie wszyscy mnie zlinczują, a już na pewno obie przyszłe babcie. a mianowicie Eugenia. Ale zdrobnienie jest masakryczne. Gienia... hej Gienia, kup se trąbkę do pierdzenia! a to powiedzonko z dzieciństwa. :)
 
Każde imię ma jakieś dopowiedzenia z dzieciństwa :rofl2::rofl2:
 
to i ja się wypowiem :)

dla dziewczynki - Sylwia - to już raczej postanownione
dla chłopaka - Adaś, Robert, Rafał - M. uparł się na Adasia, ale Rafał podoba mi się bardziej
 
Mi się jeszcze Hania podoba, bardzo ładne imię.
Tusiaczek2402 - Kubuś bardzo ładne imię ale właśnie bardzo popularne.
Ostatnio koleżanka mi opowiadała jak przez całą ciążę mówiła do brzucha Tomek a jak się urodził to spojrzała na niego i uświadomiła sobie, że to nie jest Tomek tylko Kuba. Kobieta zmienną jest :-D Ciekawa jestem czy mi się też nie pozmienia. Teraz jak ktoś pyta to mówimy, że wybrane imiona to wersja robocza ;-)


U mnie już został Franek i tak mówię do brzucha więc lepiej niech już się nic nie zmienia:) Dorota imię Liliana super:) a reszta oryginalne:)

Czyli nasze chłopaki (?) będą się tak samo nazywać :)
 
Michalina raczej tak he jak to sama mówisz kobieta zmienną jest ale już przed ciążą to imię się nam podobało:)
 
Jako ze synek na 99,5% od dawna chodzi mi po glowie Leonek i od niedawna Oliwierek :) chlopak co do Leona ma mieszane uczucia :D ale jakbym sie uparla to mam 5 miesiecy zeby go oswoic z ta mysla hehe ;)
 
No właśnie ja też nie mam pomysłu :) Podoba mi się Pola, ale mój W. nie jest przekonany. Piękne jest Lena,ale to tak popularne, że nie chcialabym żeby miała tak jak ja w szkole 4 Moniki były w jednej klasie... A co do chłopca chciaałam dać po pradziadku Karol. Ja bym już szukała i wybierała, a W. uparł się, że nie będzie się zastanawiał nad dwoma imionami skoro można poczekać na wynik USG i pomyśec o jednym :)
 
reklama
emily-emu- mam siostrzeńca Oliwiera i kochany z niego chłopak;)

Dziewczyny a co myślicie o imieniu Aniela? Zawsze chciałam dać córce na imię Amelia ale teraz mnóstwo dziewczynek ma tak na imię. Chciałabym coś w miarę oryginalnego, ale nie ekstrawaganckiego. Poza tym mogę zdrobnić na Nela. Ale wielu osobom się nie podoba i mój mąż tak jak był przekonany to teraz też się już waha, bo tyle jest negatywnych komentarzy. Ja się tam nimi nie przejmuję i też mówię, że mieli lub będą mieli swoją szansę, ale chciałabym być sama w 100% przekonana.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry