reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla maleństw :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
No rzeczywiście. Ja z imienia synka Michas jestem bardzo zadowolona. Teraz wdzieczny Michas albo Misiek pozniej z klasa pan Michał...
My mielismy super sytuacje bo imie nam sie podobalo a moj ojciec jest Michal i ś.p. tesc tez byl Michał...
Wiec ma po obu dziadkach...
A Jaś Janek Jan Jasio tez mi sie podoba bardzo...
Jeszcze moglobyby byc Stas ale "Stasiek chodz na dwor co ci stara bedzie gadac?" srednio mnie przekonuje...
 
my dla dziewczynki nie mielismy problemu z wyborm miała być Zuzanna Maria-Emilia ale teraz to masakra zadne tak naprawde mi sie nie podoba zeby dac na imie swojemu synkowi jak juz cos w padnie w ucho to znowu skojarzenia to z uczniem to z kolegą nie takie... ibadz tu mądry Ciekawe na co się zdecydujemy..
 
o właśnie te skojarzenia imion z osobami - też przez to mieliśmy problem - wybraliśmy imię Ola bo nie znaliśmy żadnej i z nikim nam to imię się nie kojarzyło :-D a poz tym - jest ładne :-)
 
wolałabym Gniewka niz np. dastina..;-)

znajoma ma Oliwiera do tego typowo sląskie nazwisko co razem brzmi wstrętnie do tego dzieci w szkole wołaja go Olik a po sląsku to kondom... także wybierając imie trzeba patrzec z kazdej strony bo nigdy nic nie wiadomo
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry