reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla maleństw :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ania falko jesli mogę sięw wypowiedzieć to alex mnie sie osobiście bardziej podoba i wydaje mi sie ze bardziej polsko równiez brzmi co pewnie bedzie miec znaczenie dla Twoich rodziców ...:-)
 
Ania, mi też się Alex bardziej podoba :tak:.
A u nas zostaje Mateusz, choć niby miał być Jan, ale jednak Mati wygrał, bo już jak byłam przy pierwszej ciąży i miał być chłopak, to chcieliśmy Mateusza, więc zostaje Mateusz :tak::-D:rofl2:.
 
Ja wczoraj powiedzialam mezu ze jakies stare polskie imie ma byc i wymyslil.... Popiel.
Chyba bedziemy mieli problem z chrzestnymi bo nie wiem kto Popiela bedzie chcial trzymac. Stwierdzilam ze zdrobniale to Bobek bedzie bo jak popiela myszy zjadly to pozniej bobki zostaly tylko.. Czekam na dalsze pomysly swojego swira
Wspaniale!
 
ja wczoraj powiedzialam mezu ze jakies stare polskie imie ma byc i wymyslil.... Popiel.
chyba bedziemy mieli problem z chrzestnymi bo nie wiem kto popiela bedzie chcial trzymac. Stwierdzilam ze zdrobniale to bobek bedzie bo jak popiela myszy zjadly to pozniej bobki zostaly tylko.. Czekam na dalsze pomysly swojego swira
wspaniale!
Dobre! :-D :-D
 
Ostatnia edycja:
A mnie pomysłów już brak na imię dla chłopca:baffled::baffled: A jakby była córcia ( jak ja bym chciała) to będzie Małgosia ( nie Gosia);-);-);-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry