reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla maleństw :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
A u nas mój mąż urobiony w końcu i poddał się, przekonałysmy go razem z Jowi, że nasz synek będzie miał na imię Jonatan i tak zostaje :) No to imię już z głowy.. no chyba, że mój gin sie pomylił i Jonatan okaże sie jednak dziewczynką :baffled:...ale to mało prawdopodobne..
 
Moj sie nie chce przekonac do Alana....ale kazalam mymyslec cos lepszego i jesli nie wymysli to zostanie Alanek
 
Mój na szczęście przyjął do wiadomości moją niechęć do "Matyldy" (no co ja poradzę, że mi się to imię kojarzy z krówką na łące? wiem, że ludzie mają skrajne opinie, albo je kochają, albo nienawidzą, ja jestem akurat w tej drugiej grupie ;D) i odpuścił. Więc dalej szukamy czegoś lepszego...
 
Hej!!!
Jak jeszcze nie znałam płci dziecka to myślałam o imionach: Aleksandra i Michał. A jak już wiem że to będzie dziewczynka to już mi się Ola nie podoba :baffled: i nic mi się innego nie podoba :-). Wierzę, że jak ją wreszcie zobaczę i przytulę do siebie to będę wiedziała jak jej dać na imię. A na razie myślę :rofl2:
 
Madzilla mieszkam w Polsce więc kategorycznie mowię ze nigdy nie dałabym takich imion rodem z serialu made in brasilia - ale bez urazy dla twoich upodobań:-)pozaty bałabym sie ze dzieci w szkole przezywałby ja Kondonella;-)
 
Madzia 33 gratuluje fantazji, hehe! Ciezko by bylo wymyslic podobne skojarzenie.:-D
Ja tez jestem za imionami polskimi
 
U nas będzie Maksym (Maks) bo Maksymilian za długie a bardzo nam się podoba albo Blanka.
Podoba mi się jeszcze Gabrysia ale mężowi już nie.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry