reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla maleństw :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Co to za różnica popularne czy nie jak wam sie podoba to czemu wasz skarb nie moze go nosić! Chociaz tez mi sie wydaje ze przez Tanie z ... coraz czesciej slysze imie Blanka! Mojemu mezusiowi bardzo sie podoba ale od lat wiemy ze nasza bedzie Laura:)) a co do niespotykanych imion kolezanki corka bedzie miala na imie Lilianna.
 
całe szczęście, że mój 3,5 roku młodszy brat urodził się chłopcem :-)
moja Mama miała misterny plan, że jak będzie dziewczynka to będzie Honorata.
niby złe imię nie jest, ale jakieś takie ....

ja od dawna miałam imię dla córki, bo jakoś tak synka nie brałam pod uwagę :-D
 
Beata niestety jakoś nie porywa... nikt u nas w domu nie ma do niej przekonania. A co do Bereniki - Malpko, jak to zdrabniacie???
Za to mój szanowny mąż od paru dni katuje mnie pomysłem swojego kumpla (ciężka końcówka imprezy ;-)) i zwraca się do dziecka "bAndżelina". Oczywiście po Angelinie Jolie, w której w młodości zakochani byli chyba wszyscy informatycy, którzy oglądali film "Hackers" :-D
Z imion na "B", pomijając Bandżelinę :-D, najbliżej jest chyba Bogusia (przy czym raczej wersja Bogna niż Bogumiła, o Bogusławie nie wspomnę), ale też jakoś tak bez fajerwerków :-/
Nie będę się spieszyć, w najgorszym wypadku będę liczyć na to, że mnie olśni na porodówce :-)
 
Berenika - nika.

Na B jest jeszcze Bożena, a Bognę można zdrabniec jako Gusię (Bogusia - gusia)

Przejrzelismy cała liste imion i nic nam nie pasuje
No może jeszcze Maciek, ale chyba zostanie pierwotne Michał :-).
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry