reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla maleństw :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
A w moim otoczeniu również same Oleczki, Julcie i Wiktosie - Blanke znam tylko jedną i jest już dawno dorosła:happy:
 
U nas miała byc Maria czyli Misia, a że jest chłopak, to wyszedł Miś. Mąż liczy, że mu się uda Marysie zmajstrowac, ale go ostrzegłam, że jeżeli mu ulegnę a on mi zrobi chłopaka, to nazwę go Tomir :evil:.

Kurcze, cały czas do końca nie wiem czy to jest Misiek, Tomek twierdzi, że tak i już, a ja się wacham, tak delikatnie ale wacham. no i nie widzę innego imienia dla młodego :-(.
 
Tak sobie nad ranem polegiwałam i pomysłałam, że niech będzie Michaś, ale wymogę na mężu, że jesli zdecydujemy się na nastepne i bedzie chłopak to ma byc Andrzej, ostatecznie Roch. A co mi tam, jak trylogia to trylogia :-p.

No to byłoby 3 styczniowych Michałków :-). Gonimy Blanki :-p.
 
u mnie to różnie było od samego poczatku w domu od 7 lat mam Mateusza który miał być Igorem , a teraz wiem że ma być dziewczynka i właśnie z tym że jest dziewczynką mam problem miała być Maja póżniej Marysia ale chyba zostanie w końcu na Kamili
 
U nas dziewczynka miała być Antosia,chłopiec Jacek. No i tak od 16 t.c. wiemy, że czekamy na naszego Jacusia:-)
 
reklama
Wybór jest okropnie trudny, w brzusiu rośnie mój synuś i jego imię to jeszcze kwestia wyboru, ( Kasper, Tomasz, Konstanty) natomiast jak będę miała córeczkę to będzie to Maja :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry