reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla maleństw :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mi też Ela trochę zbladła, bo sporo osób stwierdziło, że nie lubi tego imienia, a poza tym kojarzy się z najgłupszą piosenką świata "O Ela straciłaś przyjaciela..." :-( No i znowu wielka pustka :)
 
reklama
strasznie ciezko wybrac imie dla swojego dziecka....wczesniej tyle imion mnie sie podobalo ,a teraz????zadne:-(
 
Oj tak, to jest problem. Dopiero teraz doceniamy z mężem sytuację imionkową u Jasia. Ile nam kłopotów z głowy spadło :-). No ale tym razem juz tak łatwo nie było.

Ja co jakis czas mam odskoki, że nie, to nie te imiona, trzeba zmienic, ale twardo daje sobie czas na przeczekanie i znów odwrót i imie jest super :-p.
 
ja jestem tradycjonalistka i napewno nie damy zadnego wymyslnego imienia rodem z seriali czy ostatnio popularnych imion z innych państw...
Pracuję w szkole i wierzcie mi ostatnio to niestety palga -imiona wcale nie pasujące do nazwisk i do tego strasznie brzmiące... np Armando Kurek albo jesica szewczyk

Ale to moje zdanie.. ale ja nie tylko w tej kwestii starej daty jestem:-)
 
Ja póki co tkwie niezmiennie przy imionach które wymyśliłam :-) Synek będzie się nazywał Szymon a Córeczka - Blanka (to już sobie obmysliłam w dzieciństwie:-pbo tak miała na imie bohaterka mojej ulubionej kreskówki-najśmieszniejsze jest to że nie pamietam tytułu ale ją doskonale:-D
a64a424a92.png
 
Madzia_33 - ja też raczej tradycjonalistką jestem i oczywiście nikogo nie obrażając, bo każdy ma swoje zdanie i swój gust - ale uważam, że jest sporo pięknych polskich imion więc po co zapożyczać :-) czasem dziwię się, bo jedno imię może być różnie pisane, spotkałam się np z Andrzeliką, Andżeliką, Angeliką - i bądź tu mądra :-D
 
Ja ostatnio spotkalam sie z imieniem dla dziewczynki NIUNIA. Jak tak mozna skrzywdzic wlasne dziecko? Jak ktos chce miec np. Jessice Nowak, to niech uzyje pisowni angielskiej, bo jak widze Dżesike, to mnie krew zalewa.
 
Rondzia, Ty tak głośno sie nie śmiej, może ktoś poczuje sie urażony :rofl2:
ale tak serio - ja nie rozumiem, no naprawdę jak ktoś nadaje takie "dziwne" imię, choćby to Niunia, co Celinka pisała (to imię jest w ogóle:confused:) - to czy ten ktoś nie widzi, no nie wiem nie czuje, że robi krzywdę dziecku? ja wiem, że czasy sie zmieniają, no ale są chyba jakieś granice, no nie?
 
reklama
Hej dziewczyny!! Co myślicie o takich imionach (wczoraj z mężem zrobiliśmy małą listę ale i tak jest za długa)
-Dawid -Ania
-Jasiu -Hania
-Łukasz -Marysia
-Piotruś -Lena
-Patryk -Milena
Do dziewczynki skłaniała bym się Anna- Maria, ale...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry