reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

Robiłam test i wyszedł pozytywny.
Dzisiaj dostałam okres. Byłam juz w ciazy i odrazu mi sie zatrzymal okres.
Brzuch mnie pobolewa.. ale nie mialam objawów jak do okresu.
Nie wiem co robic, co mam myslec.
Juz przyzwyczailam sie ze znowu bede mama, bo przypuszczalam juz od 4 dnia od wspolzycia ze jestem w ciazy...
Czy mialyscie podobna sytuacje? Prosze was o odpowiedz bo nie wiem co robic!!!
 
reklama
Każda ciąża jest inna.
Jeśli dostaniesz krwotok - szybko do szpitala,
jeśli okres będzie łagodny - po plamieniu i ustaniu tego zrób test jeszcze raz.
A jeśli znów coś będzie nie tak - to tylko gin Ci pomoże.

Pozdrawiam i powodzenia:tak:
 
bylam u ginekologa i powiedzialam mu ze prawdopodobnie jestem w ciazy bo test byl pozytywny ale ze to dopiero 2 tydzien ciazy i ze dostalam jakiegos plamienia. a on mnie zbadał i powiedzial ze bo miesiaczka i ze on nie jest w stanie stwierdzic czy ja jestem w ciazy i powiedzial ze jakbym zaczela krwawic bardzo to zebym do szpitala pojechala. wcale mi nie pomogl i nie wiem co mam myslec...
 
bylam u ginekologa i powiedzialam mu ze prawdopodobnie jestem w ciazy bo test byl pozytywny ale ze to dopiero 2 tydzien ciazy i ze dostalam jakiegos plamienia. a on mnie zbadał i powiedzial ze bo miesiaczka i ze on nie jest w stanie stwierdzic czy ja jestem w ciazy i powiedzial ze jakbym zaczela krwawic bardzo to zebym do szpitala pojechala. wcale mi nie pomogl i nie wiem co mam myslec...

Możesz we własnym zakresie zrobić badanie Hcg beta
 
Robiłam test i wyszedł pozytywny.
Dzisiaj dostałam okres. Byłam juz w ciazy i odrazu mi sie zatrzymal okres.
Brzuch mnie pobolewa.. ale nie mialam objawów jak do okresu.
Nie wiem co robic, co mam myslec.
Juz przyzwyczailam sie ze znowu bede mama, bo przypuszczalam juz od 4 dnia od wspolzycia ze jestem w ciazy...
Czy mialyscie podobna sytuacje? Prosze was o odpowiedz bo nie wiem co robic!!!
ja tez tak mialam, wyszly mi dwa testy pozytywne, tydzien spoznial okres, umowilam sie do gina na za tydzien, dostalam okres i powiedziano mi ze taka ciaza sie nie liczy bo nie byla zdiagnozowana przez gina....
 
Ostatnia edycja:
bylam u ginekologa i powiedzialam mu ze prawdopodobnie jestem w ciazy bo test byl pozytywny ale ze to dopiero 2 tydzien ciazy i ze dostalam jakiegos plamienia. a on mnie zbadał i powiedzial ze bo miesiaczka i ze on nie jest w stanie stwierdzic czy ja jestem w ciazy i powiedzial ze jakbym zaczela krwawic bardzo to zebym do szpitala pojechala. wcale mi nie pomogl i nie wiem co mam myslec...
ty wez takiego gina kopnij w d...!!!
ja jak krwawiłam to polecialam do szpitala i mimo krwi zrobili mi badania dowcipnie okazalo sie ze mam krwiaka i przepisano duphaston...
 
Ostatnia edycja:
Jestem w 5tc, i przedwczoraj zaczęłam mocno plamić przez okres jakiś 2h, wczoraj sytuacja się powtórzyła więc szybko pojechałam z chłopakiem do lekarza.
Zrobił mi usg dopochwowe (pierwsze od kiedy zaszłam w ciążę) i powiedział że jest wszystko w porządku, że ciążą jest w macicy, jajniki bez zmian i tym podobne, że musiałam przeżyć jakiś stres który to wywołał (i miał rację).
Przepisał mi Duphaston 2x1 i Luteinę 2x2 i do tego biorę tabletki Elevit (witaminy, sole), jednak ja nadal boję się że stracę moje maleństwo, czy któraś z was miała coś podobnego? Jak to się skończyło?
 
reklama
Piszę znowu, bo niestety znowu zaczełam się niepokoić...
Z pochwy zaczęła wydobywać się gęsta, budyniowa brązowa wydzielina, nie wiem co to jest ale poszukałam w internecie i czy to może być jakaś infekcja? Czy to normalne podczas brania takich leków?
Nie wiem czy iść do lekarza, czy powinnam?:(
 

Podobne tematy

Do góry