reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

reklama
witam juz o tym gdzies pisalam:) ja mialam spore krwawienia. o ciazy dowiedzialam sie w 10tyg, a to dlatego ze wlasnie myslalam, ze mam okres(3 razy), procz tego dzwigalam ciezary jak glupia, bo sie przeprowadzalismy, a dzidzia cala i zdrowa. mi powiedzieli, ze orzne sa kobiety i roznie to bywa, takze skoro lekarz mowia, ze z dzidzia jest ok to sie niepotrzebnie nie stresuj :D Ten typ tak ma hih ja rodzilam prawie 3,5 m-ca temu a dalej krwawie, choc wszystko u mnie w porzadku
 
witam,ja też miałam podobne przygody-w 5 i 15 tyg.krwawienuia i to mega obfite(nie mogłam normalnie dojść do łazienki).Fakt leżałam -luteina potem duphaston,nospa itp.Brzuch mnie nie bolał przy tym,a teraz mam śliczną zdrową córcię -głowa do góry i powodzenia ale też bym poszła do innego lekarza
 
Dziewczynki ... a powiedzcie, bole brzucha, ale bez krwawien.. Grozne czy nie? Jestem w 2 miesiacu. Bole takie jak przed miesiaczka, nic powalajacego, a jednak... Szczegolnie odczuwalne rano...
 
Witam,spokojnie,ja obecnie jestem w 31 tygodniu ciazy i caly czas mam bole podbrzusza,podobne do bolu miesiaczkowego,moj gin,zalecil mi luteine pod jezyk,pierwsze 4 miesiace ciazy bolalo mocniej,teraz juz mniej.Tak wiec spokojniutko wszystko bedzie wporzadku,poprostu powiedz swojemu lekarzowi o tym i napewno cos poradzi,ale oczywiscie oszczedzaj sie,duzo lez.pozdrawiam.
 
witam no niestetm mnie sie tym razem zmow nie udało pojechałam wczoraj do lekarza i sie okazało ze poroniłam i misialam isc na zabieg wyłeżyczkowaania jamy macicy:-( jestem juz w domu8 ale w okropnym stanie jak to po sracie dziecka:-( pozdrawiam
 
aleksandra-zapraszamy na forum baby boom poronienia-ciaza po poronieniu,jest nas tam naprawde sporo.Bardzo mi przykro,ze i Ciebie musialo to potkac,Mocno przytulam.Przyjdz do nas na forum,bardzo sobie pomagamy,zapraszam Cie.
 
reklama
alexxandra22 wiesz.. bardzo ci współczuję..Dla pocieszenia powiem Ci, że moja mama poroniła cztery razy, a urodziła nas czworo..Także głowa do góry i próbujcie dalej. Trzymam kciuki, wierzę że się uda. Mam także koleżankę, która pierwszą swoją ciąże poroniła, a niedawno urodziła zdrowego syna..Także nie przejmuj się i myśl pozytywnie..
 

Podobne tematy

Do góry