reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy skórne naszych dzieci.

reklama
Aniu u nas były bardzo podobne te krostki tylko bardziej czerwone. Tylko u Ciebie jakby drobniejsze. Zreszta porównaj

na pierwszym zdięciu Filip ma równo 4 tyg.
na drugim widac taka skorupkę jaka mu sie zrobiła
a na trzecim bardzo dużo i skorupki i tych krosteczek, w takim stanie trafilismy do lekarza
 

Załączniki

  • DSC00048.jpg
    DSC00048.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 126
  • IMG_3881.jpg
    IMG_3881.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 115
  • IMG_3833.jpg
    IMG_3833.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 137
Aniu, na razie jak pomogła maść to się nie denerwuj, możesz sobie ewentualnie zadzwonić dowiedzieć jak długo sie u Was czeka na wizytę u dermatologa , u nas na NFZ tylko 2 tyg. Dermatolog, ma taka fajna lupę z światełkiem i widzi czy są podskórne zmiany, nawet jak ich nie ma na twarzy.
a moze nic juz Wam nie wyjdzie :-) Trzymam kciuki:tak:
A teraz zauważyłam,ze zdjęcie 1 i 3 się pozamieniały kolejnością:baffled:
 
Dziewczyny mam problem!

Kacper od jakis 2 tygodni ma odparzone pachwiny! Nie pomaga sudokrem, linomag, maka ziemniaczana. Czesto gania z gola pupcią, jak były upaly to mial zakładane tylko majteczki (jak zrobil siku to je zmienialam). Od wczoraj ma tez juz zaczerwienionego siusiaka! Zastanawiam się czy to nie od pampersów. Na zmiane uzywam Wickesów i Softino z Lidla. W poniedziałek ide z nim do pediatry bo za dlugo to moje bezefektowne leczenie trwa :no: Macie jakies dobre sposoby na odparzenia???
 
Ja z odparzeniami nei miałam nigdy do czynienia, więc nie pomogę...

U obojga stosowałam ALANTAN PLUS w maści. Jak u Tomka po kremie Hipp'a zaczęło sie coś czerwienić i białe krosteczki pojawiać od razu wyrzuciłam w cholere (dostałam w prezencie) i wróciłam do ALANTANu. U Adama wogóle n ie stosuję kremów tego typu, jak mi się zachce, to po kąpieli go posmaruję. Poza tym nie uzywam żadnych innych kosmetyków. Teraz jak świeci słońce to smaruję chyba Kolastyna dla dzieci filtr 30.
 
PATRA ja juz kiedys pisałam .
Róz nie na spirytusie ,nie pamietam jak to sie nazywa .
Deisy bedzie wiedziec,u nas pomagało,w szpitalu poradził lekarz nam to.
o juz wiem
PIGMENTUM CASTELANII .
pewnie zle nazwe napisałam ,ale tak sie czyta!
i chusteczek nie używaj narazie !!!
 
Kupilismy wczoraj oryginalne pampersy i dzisiaj pupcia wyglada o wiele lepiej!!Nie ma krostek tylko jest lekkie zaczerwienienie. I siusiak jest normalny. Więc to chyba winna pieluch :tak: Dziekuje za wszystkie rady!
 
reklama
Patra jak by ci było jeszcze cos potrzebne to ja równiez polecam bephanten masc,dla mnie jest bezkonkurencyjny jak sie cos dzieje z pupcią.
 
Do góry