reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy naszych dzidziorków

Dzieki,niestety Znowu Jest Gorzej:-( :-( :-( Ja Niewiem Juz Co Mam Robic,jego Nie Ma Juz Gdzie Kluc.....
 
reklama
DZIEKI DZIEWCZYNY!!!!BYLAM JUZ U OSTATNIEGO LEKARZA (Z MOZLIWYCH)POWIEDZIAL ,ZE MOJE KOCHANIE MA PODOBNO ZAKAZONY JUZ CALY ORGANIZM:szok: ,TO GRONKOWIEC KTORY SIEJE W NIM TAKIE SPUSTOSZENIE!!!!!!!!DAL MI GOSC NADZIEJE,POWIEDZIAL ZE WYPROWADZI NAS NA PROSTA,TERAZ TRZEBA GO WYLACZYC I KIERUJE NAS DO POZNANIA NA JAKAS AUTOSZCZEPIONKE ZEBY ZABIC TEGO GRONKOWCA WSTRETNEGO !!!!!!!!!!!!

MALEŃSTWO MOJE JUZ LEDWO SIE TRZYMA,JA TEZ JESTEM U KRESU....

MAM NADZIEJE ,ZE TEN KOSZMAR SIE WKROTCE SKONCZY

A LEKARZY ,Z KTORYMI MIALAM DO TEJ PORY DO CZYNIENIA TO ...LEPIEJ NIE PISZE CO BYM IM ZROBILA.....

BUZIACZKI I DZIEKI ZA WSPARCIE
 
Ineczko kochana trzymaj się. Jak przeczytałam to co przed chwilka napisalas to aż mi łzy stanęły w oczach. Trzymajcie się dzielnie a my trzymamy kciuki za zdrowie synka
 
Wszystko będzie dobrze!!! Najważniejsze że już wiesz co Twojemu maluszkowi dolega, odpowiednie leczenie i już bedzie tylko lepiej. Buziaki ogromne trzymaj sie cieplutko i wierz w to że będzie ok, głowa do góry. Pozdrawiamy- Dominika i Bartoszek.
 
PO RAZ KOLEJNY DZIEUJE ZA CIEPLE SLOWA:-)

DZISIAJ IDZIEMY DO KONTROLI,BEDE NA BIEZACO STARALA SIE WAS INFORMOWAC CO Z NAMI....

I STARAM SIE WIERZYC ,ZE BEDA TO CORAZ LEPSZE WIADOMOSCI:tak:

BO OBOJE JESTESMY NAPRAWDE WYCZERPANI,CHOCIAZ I TAK PODZIWIAM MOJEGO MALEGO MEZCZYZNE JAK SIE DZIELNIE TRZYMA!!!!!

PRZYKRE JEST TO,ZE ON BIERZE STERYDY I BEZ PRZERWY BY JADL,TO OKROPNE UCZUCIE MU ODMAWIAC,ALE MUSZE!!!!!!
I TAK MI JUZ PRZYTYL....

POZDRAWIAMY
 
reklama
Do góry