reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty

A ja nie wiem co dać, ale wiem, że do tej pory miło wspominam moje prezenty komunijne.
Część mam nadal. A o pieniądzach to juz dawno nie pamiętam.

Podobnie mam z prezentami z 18 i ze ślubu.
 
reklama
goscie przewaznie sie pytaja co dac, co dziecko potrzebuje ...
ale w dzisiejszych czasch dzieci maja coraz wiecej ...
zegarek my chemy kupic (ale starch dac do szkoly bo zgubi lub nawet gorzej ... )
chrzestna myslala o aparacie foto, potem o czyms do sluchania (Michal juz ma ale oddal by Kamili) ale teraz mysli o jakims gameboyu czy PS2 ...

a reszta to nie wiem co moze kupic ... ja np. kupowalam chrzesnicy rolki ...
chcemy komus podrzucic pomysl takiej wypasionej lornetki ...

i brak pomyslow ...

ja nigdy nie daje kasy ... ale jak ktos chce to moze dac ... tylko potem tego sie nie pamieta ...
 
Co do urodzin to my kupujemy chyba trampoline do ogrodu jak na Mazurach dzieciaki mialy(bylo w galerii a Marta i Sabina dobrze wiedza o co chodzi)Zabawa nie tylko dla malego ale i dla nas:yes:
Co do komuni to moj chrzesniak ma za rok i dopiero wtedy bede sie martwic,na pewno nie kase ale prezent dostanie.
 
Ja jeszcze pomyślę co Chrześniaczce kupić tu na prezent bo żecz jasna tu kupię taniej niż w Polsce.A może i Werka sama podsunie pomysł co by chciała dostać od nas na Przyjęcie.
 
Widzę, że aktualnie na topie aparaty fotograficzne, sama sie nad takim prezentem zastanowie;-)
Vici trampolina super sprawa:-)
ja kwiecien przechlapany mam hehe a szczeglnie od 20 do 26 bo chrzesniaków plus antka urodziny mam;-) a przed urdzinami święta wielkanocne, d tego weselicho hehe juz chyba kasę zbierac tzreba bo i komunia w maju;-)
 
Rybciu - ale Wam szybko poszło z prezentem :)
Fajny :)
A Dominika lubi Fifi?

Asiun - polecasz tego bezpedałowca (laufrad)?
 
tak Joaśka Dominika uwielbia Fifi ma z nią piżamkę podomkę figurki i teraz sobie upatrzyła właśnie ten rowerek i osprzęt.
Ona często siedzi z katalogiem www.Argos.co.uk i przegląda a później Maćkowi pokazuje i się pyta czy jej kupi he he na tyle mam dobrze że mnie się nie pyta czy jej kupie:-D:-D:-D:-D
Taki prezencik nas wyniesie około 100funtów
 
Ostatnia edycja:
No wlasnie, a jak dzieciak juz ma prawie wszystko, bo teraz takie czasy, to ja wolalabym dac pieniazki, niz kupic nie potrzebny prezent. :-)
Wiem ze czesto rodzinka lub jej czesc sklada sie na jakis wiekszy prezent.
Ja w ogole nie orientuje sie w takich sprawach, bo jeszcze nie mam chrzesniaka :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry