reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

Ja też chce kuchnie dla małej, bo sama sobie zażyczyła od Mikołaja :-) jak pisałyśmy list.
Powiem szczerze, ze szukanie kuchni to masakra. Chciałam taka na ok 100 cm, a one w większości małe (niskie) :baffled:.
Może widziałyście na żywo i była fajna? Andariel, a twoja znajoma jaka ma kuchnię?
no właśnie taką niższą - i dla dzieci wysokości naszych sierpniątek jest ona w sam raz (szczerze mówiąc nie myślę o większej, bo najzwyczajniej w świecie nie miałabym jej gdzie postawić;-) );

edit. ta kuchnia u koleżanki była na pewno Smoby, ale już teraz zwątpiłam czy mniejsza czy większa (mnie się wydawała niska); coś w tym stylu: http://allegro.pl/smoby-duza-kuchnia-bon-apetit-akcesoria-gratis-i1901522813.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
u nas częściowo juz prezenty wybrane ;-) Majka na Mikołaja dostała już-tata nie mógł wytrzymać ;-), drewnianą kolejkę :-)
od chrzestnej ma dostać pod choinkę także kuchnię :-D jakiś szał chyba teraz ;-) o taką Smoby 24455 - Küche Bon Appetit: Amazon.de: Spielzeug
od chrzestengo mozaikę quercetti
a od nas właśnie nie wiem, myślałam o tych klockach duplo KLOCKI LEGO DUPLO 5488 BUDOWA FARMY Sklep Wrocław (1933309773) - Aukcje internetowe Allegro
a dziadkowie nie wiem co kupią

malbertka, które lego duplo wybrałaś i mozaikę? :-)

andariel, podobna ta kuchnia do naszej, troszkę inny model, no i one są właśnie wysokości naszych sierpniątek, my na większą też nie mamy miejsca ;-)
 
Ostatnia edycja:
fajna ta kuchnia Zylcia ale... droga i wielka!! Nie wiem czy moja Julka aż taką zapaloną lucharką jest żebym takiego kloca do domu brała. My kupimy taką z tesco hello kitty coś takiego Elektryczna kuchnia Hello Kitty akcesoria Wys24h!! (1948722905) - Aukcje internetowe Allegro tylko nie wybrakowaną jak na tej aukcji hehehe. Jak dotychczas gust mojej córci często sie zmienia i obawiam się że skończę z gigant kuchnią w swojej sypialni a mi już wystarczy jedna do sprzątania :-D:-D:-D
Patrzyłam tylko żeby była grająco-błyskająca. A tak wogle to mi się takie Little-Tikes podobają ale ceny i rozmiary sa powalające, ale podobno niezniszczalne

Iza my mamy lego duplo zoo i jeszcze takie pudełko podstawowych klocków. Wszystkie się przydają bo czasem budujemy wieże i domki a czasem zoo, cyrk czy dżungle :p. Zastanawiałam się nad farmą zamiast tego zoo ale zwierzątka z farmy Julka miała "w innej postaci" np w książeczklach, na klockach, a potem dostała takie pamperki więc dobrze się złożyło

a mozaike też dostanie od cioci
dziadkom kazałam kupowac książeczki, gry lub jakieś puzzelki bo laleczek i misiów już nam starczy
 
Widzę że mamy chłopaków nic się nie odzywają :(
a my mamy zaś dylemat co kupić, wujek nas już od tygodnia męczy żebyśmy wybrali prezent a ja przeglądam neta i nie wiem!
klocków mamy od groma takich zwykłych - nie duplo i nie wiem czy jest sens kupować duplo bo co z tamtymi zrobię :/
od chrzestnych dostał już pociąg z torami na baterię i jeszcze domino takie fajne z obrazkami dostanie a ja myślę i nie wiem...

może coś takiego?
Kryjówka/Namiot - Auta - zabawki - sklep internetowy Merlin.pl


ALBO
Samolot RC - zdalnie sterowany - zabawki - sklep internetowy Merlin.pl


aa i jeszcze to mi sie spodobalo -
Dzień i Noc - gra edukacyjna - zabawki - sklep internetowy Merlin.pl

bo faza na samoloty jest, tylko ja mu wytnę z papieru i też jest super zabawa hihi i nie wiem czy jest sens kupę kasy wydawać na noś co po parau razach się znudzi :/

gdzie te mamy chłopaków są ?!?! HALO!!! co kupujecie??
 
Ostatnia edycja:
Andariel mi nie chodziło o dużą tylko wysoką. Ta co pokazałaś też mam na oku, bo jest na 95cm wysoka i w sumie by pasowała :-). Jutro chce pojeździć po sklepach i pooglądać co mają.

Widzę, że większość dziewczynek kuchenki będzie miało :tak:.
 
Maggie wywołała do odpowiedzi więc się odezwę ;) powiem Wam że i ja mam problem bo Bartek ma dużo zabawek po Karolu, ale co wg mnei warto rozwazyć (my to mamy i widze że Bartek lubi) to jakiś garaż/parking piętrowy, pojazd do skręcania (nie za trudny), narzędzia (Bartek chodzi czasem po domu jak złota rączka;)), jakiś pojazd któy ma dużo do manipulowania - Bartek od dziadków ma dostać smieciarę wadera, zdalnie sterowane widzę że mu nie leżą za bardzo- on woli sam tym jeździć, także akurat Maggie ten samolocik za ponad stówkę to ja bym sobie darowała- tzn może i Twojemu by się spodobał ale za ta cenę to tak jak mówisz- nie warto ryzykować że na parę dni....poza tym u nas zawsze na topie puzzle i ciastolina no i klocki ale tych też mamy sporo ale chyba i tak skończy się znów na klockach (kupuje ostatnio jdlt zamiast lego duplo) bo inne rzeczy mamy a jeśli chodzi o klocki to z tata rozbudowują ostatnio całe domy, garaże itp więc przyda się więcej

a co do kuchni - powiem wam że dla Karola to w przedszkolu przez rok kuchnia była numerem jeden do zabawy:) a w domu mamy takie małe zestawy naczynek, garnków, sztuczne warzywka, mini kuchenkę i chłopaki też uwielbiają się tym bawić, tzn Karol już terazmniej ale Bartek lubi - część tego jeszcze po mnie a kilka im dokupiłam, ale to tego typu mini zestawy kuchnia, zestaw naczyń, garnki, naczynia, kuchenka (1939230543) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry