reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

reklama
ja z reala mam dwa prezenty dla Oli... zestaw do sprzatania z viledy i gadajaca skrzynke z narzedziami... zainteresowania po mamie:)
a dla Syli klopot bo wszystko ma na chwilke...a najbardziej chce Barbie uczaca plywac szczeniaki... alenie wiem czyu sie oplaca...
 
sanki mi sie podobają,ale cena juz nie bardzo,my podobne oglądaliśmy na giełdzie i w granicy 80zł sie wahały ze wszystkim

Którą giełde masz na myli?? W Mysłowicach czy Gliwicach?? Bo może i ja się przejade zobaczyć...

my jednak się chyba zdecydujemy na lustrzankę, a kamerę to może kiedyś tam kupimy ;-) chyba, że wybierzemy tańszą opcję aparatu i do tego osobno kamerę.......... za duży wybór :D kupno oczywiście na raty, żeby nie było tak wesoło ;)
mitemil, a pochwal się jaką macie lustrzankę na oku i sprzęt do studia foto? ;-):-) bo my nie możemy się zdecydować na konkretny model :no: i mamy dylemat :baffled:

Mój mąż wogóle nie interesuje się fotografią. Zwykłą cyfrówką nie zawsze zrobi ładne zdjęcie ;-) Dlatego to raczej ja podejmę decyzję jaki aparat kupimy. Myślałam o takim:

NIKON D5000 + 18-55 II + 55-200 II 4GB ETU AKU ŁA (1296520456) - Aukcje internetowe Allegro

Do tego jak fundusze pozwolą myślałam o akcesoriach taki jak tło do fotografowania oraz oświetlenie:

Domowe studio Mini Atelier 4 tła 1,6x5m FRIPERS (1307981663) - Aukcje internetowe Allegro

Jednak finanse pokażą na ile będziemy mogli sobie pozwolić.
 
Mojej małej na Mikołaja też planuję kupić sanki, oby tylko zima dopisała :-p
Dla rodzinki kupiłam już słodkie dodatki do prezentów. Oglądałam program o czekoladach, takich prawdziwych i pokazali w nich polskiego wytwórcę, który sam od początku do końca je robi, bez chemii, od ziarna kakaowca dosłownie. I tak pomyślałam, że fajnie by było dać każdemu po prawdziwej czekoladzie :-D
Z kolei na święta Asiula dostanie zestaw drewnianych klocków:
EICHHORN Kolorowe klocki drewniane wiaderko 100 el (1312120335) - Aukcje internetowe Allegro
Dla siostry myślałam o wieszaczku na biżuterię (ona ma jej pełno i nie raz coś o czymś takim wspominała), tata dostanie stolik pod laptopa, bo korzysta z krzesełka do karmienia małej z Ikei :p Dla reszty kłopot, bo na razie zero pomysłów :sorry2:
 
Mitemil mi się marzy ale gdzieś słyszałam że Nikon ma najgorsze obiektywy. Ja się znowu w tym roku obejdę bez...ech. Grunt, żeby Gabi prezent miała a ja poczekam na kiedyś. A poza Nikonem coś jeszcze ci wpadło w oko? Hmmm tańszego. Bo ja kompletny amator jestem.
 
i ja przylacze sie do watku:-) z okazji tego ze wreszcie rzucilam fajki Amelkowna we wtorek dostanie o taka sofke:
Buy Waybuloo Flip Out Sofa. at Argos.co.uk - Your Online Shop for .
na mikolaja planuje kupic jej wozeczek np taki:dolls pram and car seat on eBay (end time 14-Nov-10 11:26:17 GMT)
albo np to:NEW BRIGHTLY COLOURED KIDS SMILEY ROCKING LADYBUG CHAIR on eBay (end time 09-Dec-10 09:26:49 GMT)

zastanawiam sie jeszce nad czyms takim : vtech bounce time turtle on eBay (end time 18-Nov-10 18:56:14 GMT)
i ogolnie to wiele takich fajnych bajerow jest a ja sie zdecydowac nie moge:baffled: a tak w ogole to marzy mi sie taki wozeczek drewniany np taki:Children’s Wooden Dolls Pram Red – Moover Toys on eBay (end time 25-Nov-10 15:19:57 GMT)
choc to chyba wieksza uciecha dla mnie niz dla Amelki bo ja kocham wszystkie drewniane zabawki:-D
 
efe, co do obiektywów nikona to się nie zgodzę, nie spotkałam się jeszcze z taką opinią
fajne aparaty ma też canon, ale drogie
a jeśli szukasz tańszej fajnej lustrzanki, to słyszałam o sony, np model alfa :-) http://allegro.pl/listing.php/showcat?buy=1&id=28191&order=p&p=NaN
można też kupić aparat używany, podszkolić się i za jakiś czas kupić coś lepszego ;))

my jednak na razie odpuszczamy lustrzankę, ale za to kupimy kamerę :)
 
Ostatnia edycja:
Mitemil mi się marzy ale gdzieś słyszałam że Nikon ma najgorsze obiektywy. Ja się znowu w tym roku obejdę bez...ech. Grunt, żeby Gabi prezent miała a ja poczekam na kiedyś. A poza Nikonem coś jeszcze ci wpadło w oko? Hmmm tańszego. Bo ja kompletny amator jestem.
ja sie z tym nie zgadzam bo Nikon to jeden z lepszych lustrzanek i ma bardzo dobre obiektywy,mam koleżanki,które głownie na takich bazują(profesjonalistki) i zdecydowanie polecają

efe, co do obiektywów nikona to się nie zgodzę, nie spotkałam się jeszcze z taką opinią
fajne aparaty ma też canon, ale drogie
a jeśli szukasz tańszej fajnej lustrzanki, to słyszałam o sony, np model alfa :-) Lustrzanki Sony - Aukcje internetowe Allegro
można też kupić aparat używany, podszkolić się i za jakiś czas kupić coś lepszego ;))

my jednak na razie odpuszczamy lustrzankę, ale za to kupimy kamerę :)

zgadzam sie i tez moge polecic Canona bo znajomi mają taki i świetne zdjecia robi i obiektywy tez ma super
a co do kasy to tylko kwestia tego ile mamy i ile chcemy wydac na dobry w miare sprzęt

ja osobiście wole Nikona i do takiego tez kiedyś bedziemy sie przymierzać,na razie daleka droga nam do tego:(

mitemil ja w Gliwicach nigdy nie byłam na Giełdzie,ale jeźdża znajomi i tam tez są sanki w różnych cenach ja głownie Mysłowice i Załęże
 
reklama
ja co się ruszę to coś Oliwii kupuje heheh nie umiem nie kupić
mama mi wciąż powtarza tylko kup sobie w końcu coś, a ja dalej tylko Oliwii :))))

na prezent dostanie:
laptopa FISHER PRICE LAPTOP L4680 (1302584841) - Aukcje internetowe Allegro
lalkę Lalka Agatka interaktywna z MISIEM new MODEL 2010 (1303297819) - Aukcje internetowe Allegro jeszcze nie wiem na 100% którą, bo ich jest za dużo, ale ostatnio Oliwia zaczęła się bawić takim bobasem więc muszę pomyśleć jaki model
wózek dla lalek, bo u mamy w pracy naciągała
jeszcze chce kuchnię, ale coś mi mama stęka, że przesadzam :)))

do Mikołaja jeszcze czas więc zobaczę co jeszcze


ps. co do aparatów tez mi się marzył, ale na razie nie mam wolnych 2000 zł :((((
 
Do góry