reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

Zulejka u mnie sprawa prosta bo mojemu się maszynka do golenia rozpadła i potrzebuje nowej. Gorzej on ma ze mną bo mi się 3 rok z rzędu lustrzanka marzy.
Kasia a twój jaki kokretnie model chce?
Nokia 6700 cena nowej powala uzywana w okolicach 200-300zł to i tak duzo. Musiałabym odłozyc grosz z listopada i grudnia.
A lustrzanke to i ja bym chciała
 
reklama
Kasia mój sobie taką kupił za ponad 100f nowy, i po kilku dniach usiadł na nim z zapalniczką z kieszeniu. Telefon nie opłacało się naprawiać, sprzedałam na ebayu za 50f. Ale z tego co widziałam to naprawdę rewelacyjny telefon, cięzki sprzęt, bo metalowy, niezniszczalny.
Ja mam problem bo mój ma urodziny 5. 12, potem mikołaj, i gwiazdka, a on nic nie potrzebuje jak zwykle, to samo ze mną. Zawsze mamy ten sam kłopot. Może po prostu załatwimy nianie i pójdziemy do drogiej restauracji?
 
efe, to możemy sobie ręce podać, bo mi też się marzy lustrzanka :tak::-D ale może kupimy w tym miesiącu, bo mąż chce wziąć na działalność i wrzucić sobie w koszta, bo vat podwójny, chyba że się rozmyśli to może stanie na kamerze ;-) a wtedy oboje byśmy mieli z głowy prezenty pod choinkę dla siebie :-)
poza tym rodzince trzeba kupić po jakiejś drobnostce (na szaleństwa brak funduszy :no:), Mai prezent, chrześniak ma 23.12 urodziny a 26.12 idziemy na chrzciny do mojego drugiego chrześniaka, aaa i Mikołaj :szok::szok::szok: także wór z kasą by się przydał :-)
a golarkę to kupowałam mężowi 2 lub 3 lata temu pod choinkę ;-) telefony to sobie zawsze znieniamy jak nam się umowy kończą :tak:
 
Ostatnia edycja:
lustrzanka super sprawa, moja siostra ma i robi Adasiowi czasem sesje wiec juz nie kupimy, ale jakosc zdjec jej a robione moim zwykłym cyfrowym zauwazalna

z Adsiem tez mam problem bo on wogole sie nie bawi zabawkami, najwyzej jak ja czyms sie pobawie to na chwile zainteresowany, najbardziej lubi ksiazeczki ale mysle o stoliku edukacyjnym

Miranda- pomysł z resteuracja super, czytałam ze własnie takie prezenty nie-rzeczowe duzej wspominamy a spędzenie milego wieczoru razem - bezcenne
 
Tomek prezent ma - sanki.A jeszcze dostanie bo robimy sobie prezenty u rodziców.Powiem Wam że fajna sprawa,bo losujemy karteczki z imieniem tego komu się prezent robi.i kazdy ma kogo i podarunki skromne bo do 20zł A dla dzieci się wszyscy składaja:tak:
Mężowi kupiłam już prezent i dałam a mianowicie kulochwyt kaczki o coś takiego # # Kulochwyt magnetyczny KACZKI Magnum HIT!!! # # (1302599862) - Aukcje internetowe Allegro
I to prezent ma na urodziny i gwiazdkę i dzień chłopaka w jednym:-D no ale może jakiś drobny prezent mu dam-coś co sama zrobie....
No i Miranda Twój pomysł też mi się podoba i może też tak zrobie!

A co do golarki to kiedyś kupiłam ale nie udany prezent bo mój nie używa bo ma za twardy zarost więc ja mam maszynkę do golenia...
 
Co do Mikołajek to mam z głowy bo Julka będzie miała Mikołaja w przedszkolu i Jaś też się załapie ;-)
Poza tym mąż powinien też dostać paczki z pracy.

A już co do gwiazdki to mam większy problem...Bo Jula sobie zażyczyła pałac barbie, który kosztuje 300zł... Ale tak myślę że taki full wypas domek dla lalek ją zadowoli....
Za to dla Jasia nie mam kompletnie pomysłu...bo on jakiś taki wybredny jeśli chodzi o zabawki....
 
O dziwo w tym roku z prezentami nie mam większego problemu. Z mężem nie kupujemy sobie prezentów, bo odkładaliśmy na lustrzankę i wyposażenie studia fotograficznego/domowego i w grudniu myśle, że będziemy miec juz potrzebną sumkę.

Dla Martyny na mikołaja kupujemy sanki:
RAF-POL SANKI Z POPYCHACZEM + ŚPIWOREK Z WEŁNĄ (1294966801) - Aukcje internetowe Allegro

pod choinkę wózek dla lalek:
FISHER PRICE M9523 WÓZEK CHODZIK PCHACZ 2in1 (1297506392) - Aukcje internetowe Allegro

Dla chrześniaka fana bajki "Auta" kupiłam:
Trefl Gra Przygodowa CARS AUTA ZYGZAK Speed Up ! (1303264283) - Aukcje internetowe Allegro

Schody zaczynają się jesli chodzi o rodziców i teściów, a po drodze jeszcze osiemnastka siostry mojego męża.
Dla rodziców i teściów myśle o ramkach cyfrowych, a prezent na osiemnastkę licze znaleść w sklepach o takiej tematyce.
 
Racja Piwonia napewno zmieni jak tylko tu zajrzy
dokładnie,postaram sie zmienic

Zulejka u mnie sprawa prosta bo mojemu się maszynka do golenia rozpadła i potrzebuje nowej. Gorzej on ma ze mną bo mi się 3 rok z rzędu lustrzanka marzy.
Kasia a twój jaki kokretnie model chce?

mnie też sie marzy lustrzanka,ale chyba nie bardzo z kasą na takie prezenty teraz

O dziwo w tym roku z prezentami nie mam większego problemu. Z mężem nie kupujemy sobie prezentów, bo odkładaliśmy na lustrzankę i wyposażenie studia fotograficznego/domowego i w grudniu myśle, że będziemy miec juz potrzebną sumkę.

Dla Martyny na mikołaja kupujemy sanki:
RAF-POL SANKI Z POPYCHACZEM + ŚPIWOREK Z WEŁNĄ (1294966801) - Aukcje internetowe Allegro

pod choinkę wózek dla lalek:
FISHER PRICE M9523 WÓZEK CHODZIK PCHACZ 2in1 (1297506392) - Aukcje internetowe Allegro

Dla chrześniaka fana bajki "Auta" kupiłam:
Trefl Gra Przygodowa CARS AUTA ZYGZAK Speed Up ! (1303264283) - Aukcje internetowe Allegro

Schody zaczynają się jesli chodzi o rodziców i teściów, a po drodze jeszcze osiemnastka siostry mojego męża.
Dla rodziców i teściów myśle o ramkach cyfrowych, a prezent na osiemnastkę licze znaleść w sklepach o takiej tematyce.
sanki mi sie podobają,ale cena juz nie bardzo,my podobne oglądaliśmy na giełdzie i w granicy 80zł sie wahały ze wszystkim
 
my jednak się chyba zdecydujemy na lustrzankę, a kamerę to może kiedyś tam kupimy ;-) chyba, że wybierzemy tańszą opcję aparatu i do tego osobno kamerę.......... za duży wybór :D kupno oczywiście na raty, żeby nie było tak wesoło ;)
mitemil, a pochwal się jaką macie lustrzankę na oku i sprzęt do studia foto? ;-):-) bo my nie możemy się zdecydować na konkretny model :no: i mamy dylemat :baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
no u nas w tym roku prezenty tez raczej oszczędne...dla Karola mam już wylicytowanego i schowanego leap pada:)
a dla Bartka mały problem, w sumie tez sanki by się przydały bo jedne mamy ale jednoosobowe i najchętniej bym kupiła drugie większe żeby w razie czego obu posadzić a jak będzie potrzeba to kazdy na swoich...jak możecie polecić jakieś duże to chetnie skorzystam...ze śpiworkiem wypasnych kupowac nie bedziemy bo znając Bartka i tak w tym śpiworku by nie usiedział a jak trzeba cieplej to ja normalnie kocyk polarkowy kładę i przykrywam albo spiworek z wózka przekładam...
ale na sanki to i tak chyba namówię dziadków a sama dla Bartka pomysłu nei mam bo ma całe stosy zabawek po KArolu i zresztą bawią się tymi samymi zabawkami - bardzo ładnie choć odkurzacz i miotła są the best to potrafi i lego i samochodzikami i teletubisiami
no właśnie moge polecić co sprawdza sie u nas najdłużej u obu chłopaków
TOMY PŁYWAJĄCA WYSPA TELETUBISIE DO KĄPIELI (1298933787) - Aukcje internetowe Allegro - super nie tylko w kapieli, ostatnio Bartek namietnie wrzuca teletubisie i spuszcza ze zjeżdżalni normalnie na dywanie
Cymbalki Little Tikes (1299754692) - Aukcje internetowe Allegro - instrumenty zawsze na topie - fajnei jest pohałasować ;)
zwierzęta i dinozaury z lego duplo - mozna wybrać jakiś mały zestawik juz od 1,5-2 lat
kolorowe sztywne książeczki, ostatnio bartek ":zaczytuje się" w serii z Tosią - bo fajnie się świeci "Ucz się z Tosią i jej mamą" (1295743008) - Aukcje internetowe Allegro
od chrzestnej to dostanie pościel z dobranocnym ogrodem już taką większą do łóżka na nowe mieszkanie a i jeszcze drugim dziadkom trzeba coś podpowiedzieć i nie wiem co...
 
Do góry