reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawidłowa beta HCG

reklama
Czy jeśli pęcherzyk jest tak duży to ciąża może być poźna? Wydaje mi się że pęcherzyk rośnie od zapłodnienia i jak ma taką wielkość i nie ma w nim zarodka i pęcherzyka żółtkowego to już nie ma szans się pojawić.
Poprawcie mnie dziewczyny jeśli się mylę
 
Czy jeśli pęcherzyk jest tak duży to ciąża może być poźna? Wydaje mi się że pęcherzyk rośnie od zapłodnienia i jak ma taką wielkość i nie ma w nim zarodka i pęcherzyka żółtkowego to już nie ma szans się pojawić.
Poprawcie mnie dziewczyny jeśli się mylę
Nie do końca. Pęcherzyk żółtkowy pojawia się gdy pęcherzyk ciążowy ma około 8-10 mm. Dopiero przy 25 mm to puste jajo. U Ciebie cokolwiek powie zrobienie dwukrotnie bety. Nie wiesz, kiedy miałaś owu, więc równie dobrze możesz być dopiero w 5 tygodniu i obraz USG jest prawidłowy. Już nie pamiętam, ale chyba do 11 (lub 14) dni od pęcherzyka ciążowego powinien być zarodek. Wg mnie skoro seks był 6.02 to może to być bardzo młoda ciąża. Nie chce dawać Ci złudnej nadziei, ale owulacja mogłaby być nawet koło 9-12.02, implantacja późna... Wg mnie musisz poczekać. Chyba że dziewczyny coś podpowiedzą....
 
Nie do końca. Pęcherzyk żółtkowy pojawia się gdy pęcherzyk ciążowy ma około 8-10 mm. Dopiero przy 25 mm to puste jajo. U Ciebie cokolwiek powie zrobienie dwukrotnie bety. Nie wiesz, kiedy miałaś owu, więc równie dobrze możesz być dopiero w 5 tygodniu i obraz USG jest prawidłowy. Już nie pamiętam, ale chyba do 11 (lub 14) dni od pęcherzyka ciążowego powinien być zarodek. Wg mnie skoro seks był 6.02 to może to być bardzo młoda ciąża. Nie chce dawać Ci złudnej nadziei, ale owulacja mogłaby być nawet koło 9-12.02, implantacja późna... Wg mnie musisz poczekać. Chyba że dziewczyny coś podpowiedzą....
 
reklama
Ja rozumiem ale 9-12.02 to 24-27dzien cyklu. Zawsze miałam regularne miesiączki co 28dni. No ale tu kłania się covid (od30.01) co mnie martwi. I się zastanawiam że może covid opóźnił owulację i rzeczywiście mogła by być to młoda ciąża. Albo covid spowodował coś gorszego. Nie wiem nie potrafię zebrać myśli. I myśleć pozytywnie. Tym bardziej że od jakiegoś czasu mam straszne bóle.
Dziś zrobiłam jedna betę. Czekam na wynik. W czwartek zrobię kolejna
 
Do góry