reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pracująca mama czerwcowa

A ja powiem wam że jestem szczęśliwa że nie długo wracam do pracy już tak na prawdę;P Uwielbiam chodzić do pracy, wracam szybko bo ok14, a mała jest wtedy z babcią:) Babcia jest szczęśliwa, mała też jak z powrotem mamę widzi, a mama ma mnóstwo nowej energii i cierpliwości i do wieczora może się już z dzieckiem bawić:) Także dla wszystkich sytuacja korzystna:)

Wracam do pracy jakoś od grudnia, na pełen etat, ale będę chodzić do pracy 3xw tygodniu a na 2 dni będę wypisywać urlop(mam 46dni zaległego<szok>) Tak więc może pociągnę tak z pół roku... a potem jak to powiedziała moja szefowa coś się wymyśli:)
 
reklama
A ja powiem wam że jestem szczęśliwa że nie długo wracam do pracy już tak na prawdę;P Uwielbiam chodzić do pracy, wracam szybko bo ok14, a mała jest wtedy z babcią:) Babcia jest szczęśliwa, mała też jak z powrotem mamę widzi, a mama ma mnóstwo nowej energii i cierpliwości i do wieczora może się już z dzieckiem bawić:) Także dla wszystkich sytuacja korzystna:)

Wracam do pracy jakoś od grudnia, na pełen etat, ale będę chodzić do pracy 3xw tygodniu a na 2 dni będę wypisywać urlop(mam 46dni zaległego<szok>) Tak więc może pociągnę tak z pół roku... a potem jak to powiedziała moja szefowa coś się wymyśli:)
uważam że to świetne rozwiązanie
 
wykorzystuję właśnie teraz, kończy mi się 28.12 ...
wolałabym tak jak Ty, że pracować np .3 dni w tygodniu, a resztę urlop i z Małą, ale cóż...

A Ty już zaczęłaś pracę?
 
Tak od zeszłego tygodnia formalnie:)
Dla mnie minus jest taki, że wracam do pracy szybciej, mała miała dokładnie 5.miesięcy.
 
Pracuję tak od 7 do 14-15.
Rozstania znoszę dobrze bo wiem że mała ma dobrą opiekę - jest z babcią:)
Być może dlatego tak też jest, że dość szybko po urodzeniu wróciłam do pracy:)
 
reklama
Pewnie że tak:) Zobaczysz że będziesz jeszcze szczęśliwa z takiego rozwiązania:)
Super się wraca do dziecka z pracy;) Ja to pędzę jak na skrzydłach, a mała od razu uśmiech od ucha do ucha jak mnie widzi:p
 
Do góry