reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy.

Wszystko zależy od tego, kiedy miałaś owulację i kiedy był ostatni stosunek. Jeśli współżyjesz regularnie, a owulacja się przesunęła, to jest nadzieja, że jeszcze test wyjdzie pozytywny.
 
reklama
Okres mialam dostać w sobotę. Dziś jeszcze nie mam, ale test ciążowy negatywny. Ktoras z was miska tak, ze test pokazal dopiero kilka dni po spodziewanej @? Wiem, ze robie sobie nadzieję. Nie często jednak spóźnia mi się.
Jeśli owulacja się przesunęła to wszystko jest możliwe. Ja test robiłam dopiero 15 dni po spodziewanej miesiączce.
 
A wcześniej wychodził negatywny? Ja miałam owulacje potwierdzoną u ginekologia, ale powiedział mi coś w stylu "pęcherzyk jest takiej i takiej wielkości, jutro jeszcze pewnie nie pęknie wiec proszę się starać przez najbliższy tydzień" 🙄
 
Byłaś na ponownej kontroli żeby sprawdzić, czy w ogóle pękł?
Nie, to była moja pierwsza wizyta od kiedy zaczęłam się starać i ginekolog (w zasadzie Pani ginekolozka) stwierdziła, że ten cykl jest idealny pod starania. Nie zaproponowała by cokolwiek sprawdzać. Tak czy inaczej - jakies szanse pewnie były. Poczekam na okres i pewnie będę robić testy póki nie przyjdzie.
 
Dzień dobry
Co sądzicie o takim teście? Brak okresu+ plamienia, test robiony popołudniu
8455EDE9-5F6C-4B68-BF19-15D49312819A.jpeg
A7B04154-36B4-4418-9A28-028D9DABD693.jpeg
 
reklama
Do góry