reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy.

reklama
Hej, dziewczyny. Na wczorajszym teście pokazała się kreska, co sądzicie ? Po południu wykonam drugi test
 

Załączniki

  • AD3157F7-48DE-41D4-8D54-101A84F57CE5.jpeg
    AD3157F7-48DE-41D4-8D54-101A84F57CE5.jpeg
    895,4 KB · Wyświetleń: 4 375
Hej, dziewczyny. Na wczorajszym teście pokazała się kreska, co sądzicie ? Po południu wykonam drugi test
Kreska po czasie się nie liczy... choć ta jest mocno widoczna. A czemu chcesz powtarzać po południu? Najlepiej z porannego moczu robić, jeśli jest dość wcześnie...
 
Test do wyrzucenia, a nie oglądania, musisz powtórzyć test, tylko lepiej jutro rano, z pierwszego moczu, bo jak zrobisz dzisiaj po południu, to znowu będzie fiksowanie, jak nie wyjdzie.
 
Dziewczyny, jestem w 32 dc, 10 dni po owulacji (na podstawie obserwacji własnych i wyliczeń apki), dziś zrobiłam test z porannego moczu. Ledwie widoczna druga kreseczka zaczęła się pojawiać, wynik po 3 minutach zamieszczam poniżej. Oczywiście test będę powtarzać do terminu spodziewanej miesiączki (przez 4 kolejne dni), chociaż mam nadzieję, że już mamy z mężem mały powód do świętowania! 😍♥️
 

Załączniki

  • 300E265B-0A5F-43F4-BBCA-4845E219F7DC.jpeg
    300E265B-0A5F-43F4-BBCA-4845E219F7DC.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 3 994
Dziewczyny, jestem w 32 dc, 10 dni po owulacji (na podstawie obserwacji własnych i wyliczeń apki), dziś zrobiłam test z porannego moczu. Ledwie widoczna druga kreseczka zaczęła się pojawiać, wynik po 3 minutach zamieszczam poniżej. Oczywiście test będę powtarzać do terminu spodziewanej miesiączki (przez 4 kolejne dni), chociaż mam nadzieję, że już mamy z mężem mały powód do świętowania! 😍♥️

Kreseczka widoczna, gratulacje :)
 
reklama
Do góry