reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poznajmy się

reklama
No to opiszę się troszkę obszerniej ;)
Mam na imię Małgosia, mam 26 lat i to będzie moje trzecie dziecko. Mam e domu Maję-ma 5 lat i Tymka- kończy 2 lata za 2 dni. Także będzie wesoła gromadka trochę się boję :)
Z zawodu jestem położną, pracowałam kilka miesięcy na oddziale dla wcześniaków, no ale niespodziewana ciąża przerwała chwilowo moją karierę zawodową ;) mam nadzieje że jednak w miarę szybko wrócę do pracy. No i chyba tyle z istotnych rzeczy :) z mężem jestem 7 lat, właśnie staramy się o kredyt na własne mieszkanie co by było dla nas spełnieniem marzeń :)
 
Aa.dziękuję, ale ja jednak wychodzę z założenia że w naszym zawodzie najważniejsze jest doświadczenie, czego mi niestety jeszcze brakuje :) ale bardziej "suchą" wiedzą będę się dzielić jakby co ;)
 
Witaj Gosha :-) myślę, że nawet "sucha" jak to nazwałaś wiedza to jednak zawsze fachowa wiedza :-) kurcze, ja w Twoim wieku dopiero za mąż wychodziłam, a Ty już taką piękną rodzinkę masz.... szacuneczek :-)
 
reklama
Gosha super, mi sie marzy trojka dzieciaczkow :p fajnie ze macie mozliwosc wziecia kredytu i pojscia na swoje, korzystacje z projektu MDM? No i doradzaj nam kochana z punktu widzenia poloznej :p a w ogole skad jestes?
 
Do góry