reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poznajmy się

reklama
Dzięki za przemiłe powitanie :)
Jestem z Krakowa,.tu się urodziłam, wychowałam i mieszkam od zawsze.
Z rodzinką faktycznie szybko mi poszło, trochę inaczej planowałam swoje życie jako nastolatka ale jednak ktoś na górze wymyślił inaczej i jestem szczęśliwa że tak się stało :)
Aquala jesteśmy w trakcie zbierania wniosków. Zdolność teoretycznie mamy, jest tylko problem z tym że ja jestem na L4 a banki źle na to patrzą :(
A że chcemy brać właśnie w MDM to sprawdzają wszystko na.wszystkie strony...

hej :) powodzenia ze sprawami mieszkaniowymi, my też liczymy na kupno własnego m w najbliższym roku :)

Witaj MegiPegi :)
 
To jest chyba odpowiednie miejsce do przedstawienia się:)
Mieszkam we Wrocławiu, styczniowa dziewczyna będzie moją drugą córeczką, starsza urodziła się w lutym 2011 i ma na imię Nina.
Poród mam wyznaczony na 24 stycznia więc teraz jestem w połowie 17 tygodnia. Na razie bobas rozwija się dobrze, rośnie tak jak trzeba, ja też się czuję świetnie. Generalnie nie mam żadnych problemów/przykrych dolegliwości ciążowych, w pierwszej ciąży było podobnie. Mam więc nadzieję spokojnie i zdrowo doczekać do porodu.
 
reklama
Do góry