reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

reklama
witaj nadzia! szybko zleci. teraz juz coraz szybciej przynajmniej mi ;) ooo juz chyba nie jestem najmlodsza :D no i na pocieszenie powiem Ci ze mam wrazenie ze nieplanowane najczesciej bez komplikacji ;) wiec bez obaw, razem damy rade! :D
 
Witam wszystkie Mamusie :-) Od jakiegoś czasu korzystam już z Waszych doświadczeń, pora się przywitać. To moja druga ciąża, ale czuję się tak, jakby była pierwsza, córka ma już 13 lat i wszystko co wtedy przeżyłam w okresie ciąży, dawno zapomniałam. Dziś zaczyna się mój i dzidzi wspólny czternasty tydzień, w siódmym tygodniu przeżyliśmy małą traumę, ze względu na krwiak, który pękł - 5 dni czekałam w szpitalu na wieści, czy dzidzia żyje :-( Teraz już mam więcej wiary w to, że będzie dobrze, za nami badania prenatalne, obraz ciąży w porządku, płci jeszcze nie znam, a wizyta dopiero 28 lipca... ale w sumie jest mi obojętne czy chłopak, czy dziewczyna, oby zdrowe :tak:
 
reklama
Do góry