reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Witam,
nie przebrnęłam przez cały wątek, więc nie wiem, czy jestem tu dziwolągiem... oczekuję czwartego dziecka. I strasznie się cieszę :)))
Śmieszy mnie, jak słyszę komentarze typu: nie martw się, będzie dobrze, poradzicie sobie.
Oczywiście, że będzie dobrze. Oczywiście, że sobie poradzimy :)
Dzieci dają ogromnego kopa :)

Jestem mamą pracującą, ale tym razem planuję wychowawczy. Jeszcze nie wiem ile. Nie mogę żyć bez mojej pracy. Ale bez dzieci również :)

mimbrella, ja też jestem muzykiem. No nie, nie koncertuję, ale zdarza się, że grywam kameralnie i symfonicznie :p I powiem Ci, że dzieci w niczym nie przeszkadzają. A już na pewno jedno nie zrujnuje Ci kariery. Moja zdarzało się, że pętała się podczas próby w okolicy dyrygenta (pod opieką taty), zdarzało się, że mąż podwoził ją na karmienie (to do innej pracy). Wszystko da się zrobić, zorganizować. A do tego dziecko daje muzykowi pewien wewnętrzny luz i dojrzałość - jeśli oczywiście na to pozwolisz :) U mnie tak to poszło :)

Trzymam kciuki za wszystkie Sierpniówki :)

o proszę! i jednak da się muzykować i to nie z jednym a z (niebawem) czwórką dzieci :-) super! moje serdeczne gratulację!!!!!! mi się również marzy tak duża gromadka, ale niestety z moimi problemami ginekologicznymi chyba będzie trzeba na dwójce poprzestać ;-)chociaż nigdy nic nie wiadomo ;-)
 
reklama
Witam .. Teraz ja będę najmłodsza ;p nazywam się Klaudia i mam 19 lat ;p..
USG potwierdziło, że jestem w ciąży 23 grudnia więc świetny prezent na święta mieliśmy :D
dzidziuś jak najbardziej planowany ;) z moim idealnym mężczyzną jestem już prawie 5 lat ;)
 
Witam :-) Zamiast od razu przywędrować tutaj, to ja zaczęłam z grubej rury w temacie Sierpniówki 2014 ;-)
Jestem Ewka, w lipcu skończę 30 lat. Wczoraj zaczęłam 16 t.c. (chyba, że się pomyliłam w liczeniu :-D) Termin w każdym razie mam na 4 sierpnia :-)
 
Witam kobietki,
nazywam się Paulina i mam 21 lat. Mam już prawie 5 letniego synka Szymona, a 28 sierpnia, spodziewam się mojej kolejnej kruszynki. Aktualnie mieszkam w Irlandii. ;)
 
reklama
Do góry