reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):)

reklama
oficjalnie - mam na imię Sonia, jestem z Gdyni ( i tu mieszkam, bo kocham morze ) mam dopiero/juz 22 lata. W maju tego roku wyszłam za mąż za mojego M, z ktorym spotykamy sie od 10 lat. Bardzo sie cieszymy ze udało sie nam za pierwszym razem wystarac o bejbisia!
Jestem studentka psychologii na 4- tym roku, na codzien pracuje i zajmuje sie trojka moich najkochanszych siostrzencow.
Mam nadzieje ze bedzie nam na tym forum jak w domu i ciesze sie ze moge sie Was doradzić :)
 
reklama
Witajcie :)
Mam na imię Gosia mam 21 lat i to moja pierwsza ciąża. Mieszkam w Augustowie jednak studiuję w Lublinie. Zostało mi 1,5 roku ale mam nadzieję,że jakoś sobie poradzę w końcu nie ma rzeczy niemożliwych :tak:
Chociaż ta ciąża trafiła na mnie i mojego D. jak grom z jasnego nieba to jesteśmy naprawdę szczęśliwi :-D

Pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamuśki :D
 
Do góry